Головна МістоЗаходи Звернення до Президента України

Звернення до Президента України

Автор ЮжБудНьюз

Опубліковано звернення кандидата в депутати міської ради від політичної партії «Пропозиція» Литвиненка Дмитра до Президента України Володимира Зеленського.

“Я, Дмитро Литвиненко, від імені всіх кандидатів в депутати міської ради Южноукраїнська від політичної партії «Пропозиція» висловлюю своє обурення з приводу політичного тиску представників органів влади на політичних опонентів з використанням адміністративного ресурсу та владних повноважень.

Протягом всієї передвиборчої кампанії, окремі представники органів внутрішніх справ, облдержадміністрації та депутати Верховної Ради України від політичної партії «Слуга Народу» здійснюють погрози та перешкоджають проведенню передвиборчої агітації.

Під час останнього запланованого агітаційного заходу, який партія «Пропозиція» планувала провести до Дня Захисника України, представники керівництва області особисто телефонували запрошеним виконавцям, організаторам та діючому меру міста з погрозами кримінального переслідування.

Такі погрози можна розцінювати лише як тиск на політичних опонентів, що є неприпустимим в умовах демократичного виборчого процесу. 

Представники політичної партії «Пропозиція» в м. Южноукраїнськ закликають Президента України та міністра Внутрішніх справ відреагувати на ситуацію та недопустити подальшого незаконного втручання органів виконавчої влади у виборчий процес.”

Ще новини

1 коментар

Кандидат на выборах в Николаевской области заявил о политическом давлении со стороны облгосадминистрации и обратился к президенту | Круго 19.10.2020 21:01 - 21:01

[…] Кандидат от партии «Пропозиція» в депутаты горсовета Южноукраинска Николаевской области, директор предприятия «Южэнергострой» Дмитрий Литвиненко заявил о политическом давлении со стороны руководства облгосадминистрации и представителей партии «Слуга народа», пишет местный портал «ЮжБудNews». […]

Коментування закрито