Головна » “Золото” чемпіонату світу з боксу серед молоді завоював українець

“Золото” чемпіонату світу з боксу серед молоді завоював українець

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Вчора, в Польщі, завершився чемпіонат світу з боксу-2021 серед юнаків і дівчат.

Цей турнір світового рівня під егідою Міжнародної боксерської асоціації став першим з початку пандемії.

На молодіжному чемпіонаті світу з боксу, який проходив з 10 по 23 квітня, чоловіча і жіноча юніорська збірна України завоювала 6 медалей. У складі збірної команди України виступили 19 спортсменів: 10 – в складі чоловічої збірної і 9 – в жіночій.

AIBA Boxing

Результати молодіжної збірної України з боксу-2021:

Бронза – Руслан Цикало і Денис Салабай

Три срібні медалі – Ілля Тогобицький, Базарбай Матякубов і Христина Лакічук

У фінальному бою боксер з одеської області – Юрій Захар’єв, переміг суперника з Росії і став ЧЕМПІОНОМ у ваговій категорії до 69 кг

Вітаємо чемпіона і всю молодіжну збірну з таким крутим результатом!

Наступний молодіжний Чемпіонат світу з боксу може відбутися в Україні у 2022 році.