Головна МістоЗаходи Знову на АЗС немає пального та коли з’явиться?

Знову на АЗС немає пального та коли з’явиться?

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

На українських, зокрема Южноукраїнських АЗС спостерігається дефіцит пального, тому мережі заправок продають його обмежено. У найближчі тижні ситуація з нестачею пального обіцяють виправити. Можливо ще завтра буде бензин, дизельного пального не буде.

Наразі паливо А-95 по 45 грн є в місті Южноукраїнську напроти пожежної частини на заправці Геліос (1,5 т) та Гермес(2,5 т) напроти 7 кварталу. Також на АЗС Мігнафта, який знаходиться поблизу Арбузинського повороту. Ще на заправці у Первомайську, але вже превеликі черги.

Як передає сайт “Економічна правда” , саме завдяки Кременчуцькому НПЗ та імпорту з країн Європейського Союзу Україна змогла більш-менш нормально пройти перший шоковий місяць війни, але після зупинки НПЗ ситуація змінилася. Проте через ракетні обстріли росіян завод зупинив роботу і найближчим часом на його відновлення розраховувати не варто.

За даними консалтингової групи А-95, постачання вже почалися або стартують найближчим часом з Польщі, Литви, Угорщини, Румунії, Німеччини, США, Нідерландів та Бельгії.

Утім, трейдери говорять про великі проблеми з логістикою в ЄС для доставки пального в Україну. Це стосується і залізничного, і автомобільного способів транспортування.

Як і раніше, пальним у першу чергу будуть забезпечені військові, представники МНС, поліції, швидкої допомоги. Для цих категорій оператори тримають недоторканний запас.


Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини