Головна Місто Серед працівників АЕС відбулися змагання зі спортивного лову коропа – фото

Серед працівників АЕС відбулися змагання зі спортивного лову коропа – фото

Автор ЮжБудНьюз

Минулими вихідними відбулися традиційні змагання зі спортивного лову коропа серед працівників АЕС. 

Про це повідомляє прес-служба Южно-Українського енергокомплексу.

Цього року захід відбувався в Херсонській області на водоймищі «Рибацький хутір». Протягом 72 годин команди рибалок з різних підрозділів АЕС намагалися упіймати найбільшу рибу та найбільше риби.

У другому випадку результат визначали за вагою 5 найважчих особин, у заліку враховувалися короп і амур вагою понад 1,5 кг.

У результаті впертої боротьби третє місце посіла команда «Зміна А» – Олександр Пряміков (реакторний цех №1) і Олександр Михайлов (навчально-тренувальний центр). Загальна вага їхнього улову склала 8 кг 880 г.

Друге місце у команди «Короп експерт» – Олександр Мальцев та Іван Власенко (обидва – з електричного цеху). Загальна вага рибного трофею – 9 кг 880 г.

Перше місце із великим відривом зайняла команда «Адреналін» – Ігор Заболотний (конструкторсько-технологічний відділ) і Сергій Степанов (електроцех).  Їхній улов – 25 кг 480 г.

Команда «Адреналін» була близька до перемоги і в номінації «найбільша риба змагань». Та цього разу вдача посміхнулась Євгену та Ігорю Маламутам (цех водо-каналізаційного господарства та енергоремонтний підрозділ) – команді «Юж-короп». Їхній короп виявився на 600 г важчим і затягнув на 11 кг.

Ще новини