Головна Місто Жителька Южноукраїнська Шинкарук Олена Миколаївна потребує вашої допомоги!

Жителька Южноукраїнська Шинкарук Олена Миколаївна потребує вашої допомоги!

Автор Анна
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Світ сім’ї Шинкарук перекинувся, коли вони дізналися, що на долю їхньої люблячої матері та бабусі, випало непросте випробування – важка хвороба, аневризми головного мозку.

Шинкарук Олена Миколаївна працює у ПАЕС цех дезактивації, молода, енергійна, життєрадісна. Хвороба прийшла несподівано. Кілька днів боліла голова, а потім раптово стало дуже погано почуватися, головний біль доходив до блювоти. Лікарі Южноукраїнська нічим допомогти не змогли й відправили роботи КТ до Вознесенська, на якому виявили інсульт та субарахноїдальний крововилив на тлі розриву аневризми попередньої сполученої артерії. З Вознесенської лікарні Олену направили до Миколаєва.

Наразі Олена знаходиться в нейрохірургічному відділені ЛШМД м. Миколаєва. Стан дуже тяжкий. Зараз Олені проводять необхідне лікування для того, щоб зійшла набряклість головного мозку, а потім на неї чекає проведення операції. Також потрібно вставляти медичні кліпси, що коштують 300-600 доларів, яких потрібно 4. Проте фінансових можливостей у доньки не має. Вона залишилась одна з двома маленькими дітьми.

Дана хвороба потребує тривалого та дорогого лікування. Тому доводиться звертатися по допомогу до небайдужих людей. У боротьбі із хворобою важлива кожна гривня, яка може врятувати життя жінки.

Звертаємося до Вас із проханням відгукнутися та допомогти зібрати кошти на лікування Шинкарук Олені.

  • Кошти можна перерахувати на карту 5167819998360078 Малайчук Сніжана (донька)
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 098-575-67-97 донька Сніжана Малайчук.

Заздалегідь вдячні за розуміння, допомогу та підтримку!


Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини