Головна МістоЗаходи Жителі Южноукраїнську вимагають від влади повернути тарифи, які були встановленні до війни

Жителі Южноукраїнську вимагають від влади повернути тарифи, які були встановленні до війни

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

І хоча рішення за підвищення тарифів місцевою владою було прийнято ще до початку війни, а про абонплату мешканці дізналися лише з квитанції за квітень, проте на офіційному сайті роз’яснення з’явилось на початку травня. Мешканців Южноукраїнська обурило дії Дмитра Судакова, який тимчасово виконує обов’язки директора КП ТВКГ, щодо підвищення тарифів у воєнний стан. Навіть Кабінет Міністрів рекомендував не підвищувати тарифи на житлово-комунальні послуги на час дії в Україні воєнного стану, про це йдеться у постанові №502 на урядовому порталі.

В документі рекомендується органам, які встановлюють тарифи, не підвищувати для населення ціни на тепло, гарячу воду, водопостачання та водовідведення, та застосовувати їх до споживача (населення) на рівні тарифів, що застосовувалися станом на 24 лютого 2022 року.

Нагадаємо: Тепло для южноукраїнцівподорожчало орієнтовно на 70%, гаряче водопостачання майже 73%. Крім тарифів на водопостачання, водовідведення та теплопостачання, споживачам КП ТВКГ доведеться сплачувати й абонентське обслуговування. 

Оскільки терпіти немає більше сил, і багато людей залишилися без роботи та основного доходу, а у пенсіонерів пенсія трохи більша, ніж ті суми, які прийшли за квітень у платіжках.

За цю справу взялась ініціативна група, яка створила у месенджері спільноту, де оприлюднили “колективне звернення”, яке було складено юристом.  У зверненні мешканці міста вимагають від місцевої влади скасувати тарифи на водопостачання, водовідведення та опалення, які були незаконно встановленні у період дії воєнного стану в Україні, та залишили їх на рівні лютого 2022 року.

Дане звернення вже зареєстровано в Южноукраїнський міській раді, також буде надіслане до Кабінету Міністрів України, Антимонопольного комітету України, та до Миколаївської обласної військової адміністрації з додатком підписів усіх, хто проти підвищення.

“На сьогодні більшість жителів міста не мають змоги сплачувати комунальні послуги за такими цінами. Пенсіонери взагалі не можуть платити такі суми. Адже платіжки прийшли більші, ніж сама пенсія. В такий важкий час для українців, підняття тарифів на водопостачання, водовідведення та опалення – це мародерство з боку місцевої влади”, – йдеться у зверненні.

Понад 4899 жителів підтримали звернення, але це ще не всі, деякі так і не встигли принести бланки. Власники квартир не розуміють чому влада не думає про людей у такий скрутний час для нашої країни, та чекають скорішого роз’яснення щодо дій ТВКГ.

Натомість міський голова міста Южноукраїнська Валерій Онуфрієнко у відеозверненні пояснив щодо підвищення тарифів: “Щоб зняти напругу, і у зв’язку з тим, що наразі неможливо зібрати великі скупчення людей для того, щоб пояснити дану ситуацію. Тому 13 квітня, у п’ятницю о 14:00, я хочу зібрати усі підрозділи економістів, які перерахують дане питання, і якщо будуть допущенні якісь помилки, ми постараємося це виправити. Але я хочу запевнити мешканців, що не один закон або рішення Кабміну у місті не був порушений. Комунальні платежі були визначені 9 лютого 2022 року, ніхто тоді не знав, що 24 лютого почнуться бойові дії в Україні. Рекомендації Кабміну з квітня не підвищити тарифи, та наше рішення – збіглись, крім того, затягнувся опалювальний сезон, який повинен був припиниться 9 квітня, а закінчився 23 квітня”.

До того ж жителі міста готові йти на співпрацю з міською владою. Ініціативна група пропонує посадовим особам місцевого самоврядування зустріч для обговорення та розв’язання зазначеного питання.

На додаток – питання якості “золотої води”, коли відомо про труднощі з придбанням хлору та коагулянтів для її очищення. Тобто очищення води належним чином виконуватися не буде, а платити все ж таки доведеться за рахунками, крім того, ще й абонплату.

Також ініціативна група зробила шаблон заяви для тих, хто проти введення “абонентського обслуговування”. Кожен споживач самостійно може написати скаргу на Держпродспоживслужбу. 

В шапці пишете свої ПІБ, адресу проживання та електронну адресу для отримання відповіді. Скаргу відправляєте на їх електронну адресу, яка вказана в шапці документа.

Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини