Головна Безпека Зеленський підписав закон, що збільшує відповідальність за порушення пожежної та техногенної безпеки

Зеленський підписав закон, що збільшує відповідальність за порушення пожежної та техногенної безпеки

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Президент підписав Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення вимог пожежної та техногенної безпеки» № 1366-ІХ

! За порушення пожежної та техногенної безпеки каратимуть штрафом: 1700 – 5100 грн.

! За порушення вимог пожежної та техногенної безпеки, які спричинили аварії та заподіяли шкоду здоров’ю людей або пошкодили майно, передбачається:

  • штраф:17000 до 68340 грн
  • або виправні роботи: до 2 років
  • або обмеження волі: до 3 років

! За порушення пожежної та техногенної безпеки, що спричинили загибель людей чи пошкодили майно в особливо великому розмірі: позбавлення волі 3 – 8 років.

Також в законі передбачено посилення відповідальність за неправдивий виклик спецслужб та за невиконання приписів посадових осіб щодо пожежної безпеки.

Також Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за перешкоджання у проведенні перевірок з питань пожежної та техногенної безпеки».

Протягом останніх п’яти років, повідомляє офіційний інтернет-портал президента України, в Україні виникло більш ніж 350 тис. пожеж, унаслідок яких загинуло понад 11 тис. людей.

Ще новини