Головна Новини Застосунок «Вдома» більше не потрібно завантажувати при поверненні з-за кордону в Україну

Застосунок «Вдома» більше не потрібно завантажувати при поверненні з-за кордону в Україну

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
У зв’язку з послабленням карантинних обмежень в Україні, пов’язаних із коронавірусом, і запровадженням вільного, без обмежень, перетину кордону для громадян України, які прибувають з інших країн, із 17 червня скасовується необхідність застосунку «Вдома». Про це повідомляється на сторінці фейсбуці Міністерства цифрової трансформації.

«Цього тижня всі області України перейшли в «зелену» епідеміологічну зону, а це означає послаблення карантинних обмежень», – пояснили у міністерстві.

Нагадаємо: застосунок був запущений у квітні минулого року та був призначений для тих, хто повертався з-за кордону та мав пройти 14-денну самоізоляцію. Цей період можна було провести у визначеному місці обсервації. Або ж надіслати негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, щоб завершити самоізоляцію. За цей час ним скористались майже мільйон людей.

Як уточнив голова Мінцифри Михайло Федоров, якщо епідемічна ситуація з COVID-19 зміниться і буде нова хвиля захворювання, то знову потрібно буде завантажувати цей застосунок.

При цьому для іноземців, як і раніше, при в’їзді в Україну залишається вимога свіжого негативного результату тесту чи підтвердження вакцинації вакциною, яка схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного використання, інакше їх до України не допускають.

Читайте також:

Ще новини