Головна Місто Запальний турнір танцювального спорту «Кубок Южно-Української АЕС 2021″ відбувся в Южноукраїнську

Запальний турнір танцювального спорту «Кубок Южно-Української АЕС 2021″ відбувся в Южноукраїнську

Автор Anna
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

В Южноукраїнську, 18 вересня, в танцювальному залі Палацу культури «Енергетик» відбулися Всеукраїнські змагання та відкритий Чемпіонат області з танцювального спорту «Кубок Южно-Української АЕС 2021».

Передають: соціальні об‘єкти Южно-Українського енергокомплексу

У заході взяли участь 500 спортсменів різного віку з Києва, Умані, Благовіщенська, Дніпра, Полтави, Миколаєва, а також учасники спортивної федерації Молдови. Змагання передбачали 4 відділення.

Постійні організатори турніру – керівник народного ансамблю бально-спортивного танцю «Натхнення» ПК «Енергетик» Людмила Самчинська та керівник дитячого зразкового ансамблю бального танцю «Натхнення» Світлана Банковська.

Фотозвіт від соціальних об’єктів Южно-Українського енергокомплексу

Незалежні судді, до складу якого увійшли Світлана Банковська і Дар’я Тюхтя з міста Южноукраїнська. Головний суддя змагань Галина Лідовська.

В рейтингових категоріях змагань боротьба була дуже запеклою, адже рівень представлених пар був достатньо високим. Але южноукраїнські пари на Всеукраїнських змаганнях з танцювального спорту «Кубок Южно-Української АЕС 2021» показали чудовий результат.

Будемо сподіватися, що завдяки таким заходам в Южноукраїнську зросте кількість охочих займатися танцювальним спортом і вести здоровий спосіб життя. Вітаємо з перемогою!

Ще новини