Головна Місто Заклади освіти в Южноукраїнську готують до навчального року

Заклади освіти в Южноукраїнську готують до навчального року

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

В Южноукраїнській громаді упродовж літа поступово готують освітній процес – роботи з облаштування укриттів, ремонту приміщень та модернізації систем опалення. Крім того, нещодавно відновлювали роботу чергового садочку “Казка”.

Наразі в місті працює лише два чергових садочків, відвідує садочки вже 37 дітей, але кількість буде збільшуватися. Керівники чергових закладів готувались ретельно, аби створити безпечні умови для організації освітнього процесу та перебування дітей. Розробили алгоритм дій працівників у разі повітряної тривоги, укомплектували «тривожну валізу», облаштували ігровий осередок в укритті, також місткість із чистою водою, замінюють щоденно.

Про це кореспондентам Суспільного розповів начальник управління освіти Южноукраїнської міської ради Юрій Сінчук, передає ЮжБуд_News.

Зі слів начальника освіти, в місті п’ять дошкільних закладів, однак вони тимчасово закритті, адже мають підвальні приміщення, які не відповідають вимогам безпеки дітей.

Дозвіл на початок навчального року поки не отримала жодна школа на території громади. Можливі формати початку навчального року тільки будуть обговорюватись. Наразі в громадах працюють над закупівлею необхідного для комплектації укриттів при школах. Відповідна комісія вже попередньо перевірила навчальні заклади й надала додаткові рекомендації та зауваження. В місті чотири з п’яти шкіл мають приміщення найпростішого укриття, за проєктом це тири, які розміщені в підвалах.

Також на базі Іванівської школи, що в 15 км від Южноукраїнська, хочуть облаштувати приміщення для дитячого садка, бо возити дітей в зимовий період до міста в садочок проблемно і дорого.


Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини