Головна Безпека Заборона продажу алкогольних напоїв в Южноукраїнську продовжено

Заборона продажу алкогольних напоїв в Южноукраїнську продовжено

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Як передає відділення поліції №3 Вознесенського району, протягом минулого тижня по 9 травня поліція зафіксувала до 40 адміністративних правопорушень, це домашнє насильство, навіть поява в стані алкогольного сп’яніння у громадських місцях, попри те, що у місті діє заборона продажу алкоголю.

Також особовий склад цілодобово несуть службу на блокпостах, де перевіряють транспортні засоби та документи у громадян під час проїзду на вказаних блокпостах. За словами начальника відділення поліції №3 Вознесенського району Віктора Прокудіна були виявлені адміністративні та кримінальні правопорушення, а саме: перевезення наркотичних засобів, керування транспортними засобами особами в стані алкогольного сп’яніння, крім того керування автомобілем без відповідних на те документів.

Відповідно, дію заборони продажу алкогольних напоїв на території Южноукраїнської  МТГ продовжено. Комендантська година з 22:00 до 5:00 ранку.

Шановні громадяни, проїжджаючи блокпости дотримуйтесь всіх передбачених правил перетину, будьте ввічливі та ставтеся до вимушених незручностей з розумінням. Адже всі ці заходи спрямовані на безпеку та стабільність в місті й країні в цілому.


Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини