Головна » За результатом Чемпіонату України, боксер з Южноукраїнська потрапляє до збірної України

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Минулий тиждень приніс містянам радісну новину з боксу. На Чемпіонаті України серед юнаків (2007 – 2008 р. н.) , вихованець відділення боксу СК “Олімп” – Максим Балог, зайняв третє призове місце!

За підсумком чемпіонату, складена збірна України. До неї потрапили призери змагань.
Тож наш Максим у складі збірної!

В Чемпіонаті України серед юнаків взяли участь 236 спортсменів з 24 областей. Від Миколаївської області поїхало 9 боксерів.

Результат області

Бронзові медалі – Сорокопуд Олексій (до 54 кг) та учень южноукраїнської гімназії Балог Максим (до 70 кг)

Добрий рівень показав учень першої школи – Колесник Максим, зайнявши 5 місце у віковій категорії до 37 кг

Геннадій та Максим Колесники

Дякуємо тренерам Геннадію Колеснику та Миколаю Борцу за злагоджену, високопрофесійну роботу, що призводить до таких дивовижних результатів!

поєдинок Максима Б. на 3 мін. 40 сек.

Вітаємо юних спортсменів нашого міста з достойною участю у Чемпіонаті України серед юнаків!