Головна Місто З вересня 2021 року зміниться порядок отримання пенсій

З вересня 2021 року зміниться порядок отримання пенсій

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

З вересня 2021 року зміниться порядок отримання пенсій. Про це повідомив Заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко.

До 1 вересня людина може самостійно вибрати один із понад 40 уповноважених банків, який відповідатиме її вимогам.

«Ми проаналізували, що останні 5-7 років чисельність одержувачів соціальних виплат в банківських установах постійно зростає. На сьогоднішній день ми маємо близько третини одержувачів, які отримують виплати через пошту», – поінформував заступник Міністра.

Читайте також: Як оформити пенсію онлайн?

Доставка пенсій додому за рахунок бюджетних коштів буде здійснюватися тільки маломобільним категоріям, зокрема, особам з інвалідністю I групи, тим, хто старше 80 років, хто за висновком лікарсько-консультативної комісії потребує стороннього догляду.

«Відповідно до умов договору передбачено те, що банки мають можливість забезпечувати доставку відповідних виплат й іншим категоріям одержувачів. Тому на сьогоднішній день, ми говоримо про те, що це дасть можливість розвитку банківського сектору та банківських послуг, зокрема, POS-терминалів, у тому числі і в сільській місцевості», – наголосив Віталій Музиченко.

Читайте також: В цьому році підвищуються не лише пенсії, а й пенсійний вік.

Нагадаємо:

Перевести отримання пенсійних виплат на банківську картку можна в один дотик. Пенсіонер або одержувач соціальної допомоги обирає банківську установу, звертається туди, оформляє рахунок, інформація про цей рахунку надходить з банку самостійно в орган, який забезпечує виплату.Якщо громадяни до вересня не обирають банк, то орган, який здійснює виплату, самостійно відкриє банківські рахунки в уповноваженому банку та поінформує їх про це.

Ще новини