Головна МістоЗаходи З нагоди новорічних та різдвяних свят соціально-незахищені мешканці громади отримали подарунки від ПрАТ “Юженергобуд”

З нагоди новорічних та різдвяних свят соціально-незахищені мешканці громади отримали подарунки від ПрАТ “Юженергобуд”

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Найважливіше у період різдвяних свят – це милосердя та добро, усвідомлення того, що потрібно допомагати ближнім. Так само як ми дбаємо про маленьких мешканців громади, треба дбати про людей старшого віку.

Вже другий рік поспіль перед новорічними святами підприємство ПрАТ «Юженергобуд» спільно з небайдужими депутатами партії «Пропозиція» – Денис Кравченко, Дмитро Мірошник, Жанна Кривіцька, Антоніна Ананченкова, підтримують соціально-незахищених жителів Южноукраїнської ТГ. В цьому році до благодійності приєднався настоятель храму Всіх святих УГКЦ отець Ігор.

За допомогою територіального центру соціальної допомоги було складено списки для адресного доставлення продуктових наборів для людей, які перебувають на обліку соціальної служби. До наборів увійшли не делікатеси до свят, а продукти першої необхідності.

У категорію допомоги увійшли: самотні пенсіонери, малозабезпечені сім’ї, пенсіонери та діти з обмеженими можливостями пересування, ветерани ВВВ, інваліди ВВВ, у яких немає можливості отримати сторонню допомогу і при цьому велика частина грошей іде на покупку ліків — для них важлива соціальна підтримка.

У місті енергетиків, Костянтинівці, Іванівці, Панкратовому та Бузькому нужденним було роздано 240 пакетів із продуктами.

Ще новини