Головна Місто Южноукраїнській ліцей презентував виставку творчих робіт учнів — фото

Южноукраїнській ліцей презентував виставку творчих робіт учнів — фото

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Спеціаліст, який дійсно розуміє свою справу, завжди буде популярний та мати високий заробіток. Саме тому, вкрай важливо вибрати професію, яка буде подобатися! Тоді її вивчення і подальша робота буде приносити задоволення.

Кухар, слюсар, кулінар, продавець, електромонтер — спектр професій в Южноукраїнському професійному ліцеї дуже великий. Випускники працюють у різних сферах: будівельні компанії, торговий бізнесах, атомна станція тощо. Попит на випускників є завжди, а деякі спеціалізації, яким навчають у ліцеї, просто унікальні.

Нам вдалося дізнатися більше про те, чого навчають у ліцеї, і як проходить навчання. Редакції ЮжБудNews надали можливість бути присутніми на виставці виробів студентів, майстрів і випускників.Також ми потрапили на атестацію юних кухарів, де була можливість взяти участь в процесі приготування страв.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс
Спеціальність — Кухар. Продавець продовольчих товарів

«Мені подобається вчитися на кухаря, тому що — це пізнавально, а ще й смачно. Закінчуючи 9 клас, я відразу знала, що буду поступати до ліцею на професію кухаря. Досить навичок в кулінарії ми отримуємо від нашого майстра Олени Григорівни та викладача Римми Миколаївни. Вони нас надихають і мотивують творити кулінарні шедеври», – розповідає учениця першого курсу Анастасія.

Майстри надихають кожного з учнів, завжди готові прийти на допомогу і підтримати в скрутну хвилину.

Навчаються в ліцеї дуже талановиті учні! Своїми роботами вони довели, що немає межі фантазії, польотам творчої думки, таланту, здатності вигадувати. Багато проєктів, що популярні в декорі сьогодні, реалізують.

Читайте також: Професійний ліцей запрошує на навчання

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

«Я вчуся на електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування на другому курсі. Нещодавно захищав свою роботу “Світильника в стилі лофт”, і отримав задоволення від свого проєкту.Також я по закінченню навчання планую подавати анкету на Южноукраїнську атомну станцію — це мрія моєї майбутньої роботи», – коментує учень ліцею Кирило

На виставці презентували роботи таких професій:

  • Кухар. Продавець продовольчих товарів;
  • Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування;
  • Електрозварник ручного зварювання; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах;
  • Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів.

Вчитися в ліцеї всього три роки на базі дев’яти класів. І рік на базі одинадцяти класів.

Кожна професія в ліцеї актуальна в Южноукраїнську. Потреба в цих робочих професях постійна і має тенденцію до зростання. В період розвитку будь-якого бізнесу питання професійної підготовки працівників набувають особливої ​​актуальності. Таку можливість з легкістю надає ліцей. Також педагоги ліцею допомагають зі вступом у вищі навчальні заклади, долаючи всі труднощі здачі ЗНО разом з учнями.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Зараз в Южноукраїнському професійному ліцеї відкрито відділення для підвищення кваліфікації працівників і фахівців з середньою спеціальною освітою. Робота спрямована на систематизацію, узагальнення та поглиблення теоретичних знань, практичних навичок, підвищення рівня професійної підготовки. Навчання проводиться в денній формі на платній основі.

Пр-т Незалежності, 37 м.Южноукраїнськ, Миколаївська область, 55002
Телефон-факс приймальня директора: (05136) 5-88-17
Телефон заступника директора: (05136) 5-79-19
E-mail: dnz_yupl@ukr.net
Сайт
Южноукраїнський Професійний Ліцей

При повному або частковому використанні матеріалів сайту обов’язковою умовою є наявність гіперпосилання не нижче першого абзацу «ЮжБудNews». Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їх зміст несе рекламодавець.

Ще новини

1 коментар

Коментування закрито