Головна МістоЗаходи Южноукраїнських загиблих воїнів АТО посмертно нагороджено орденами “Хрест Героя”

Южноукраїнських загиблих воїнів АТО посмертно нагороджено орденами “Хрест Героя”

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

З нагоди Дня захисників і захисниць України, 12 жовтня в Южноукраїнську біля пам’ятного знаку «Незламні духом» відбувся мітинг, у якому взяли участь секретар міської ради, представники ВП ЮУАЕС, члени Южноукраїнської міської організації ветеранів та учасників АТО, волонтери, Бугогардова СІЧ Українського козацтва, рідні загиблих воїнів АТО.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Фото: Южноукраїнська міська організація ветеранів та учасників АТО

Присутні згадали тих, хто стоїть на захисті територіальної цілісності країни з 2014 року та хвилиною мовчання вшанували пам’ять южноукраїнців, загиблих на Сході України. Рідним героїв були вручені ордени “Хрест Героя” та посмертно нагороджені:

  • молодший сержант – Сергій Горобець;
  • старший солдат – Ігор Буйновський;
  • солдат – Микола Гончарук;
  • матрос – Артем Козій.
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Фото: Южноукраїнська міська організація ветеранів та учасників АТО

Нагрудний знак-Орден «Хрест Героя» — це відзнака Громадської Спілки «Всеукраїнське об’єднання «Ми українці». Вона була розроблена як індивідуальна відзнака за захист України й самопожертву, незламність духу і жагу до перемоги, за особисту мужність і героїзм проявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. Нагорода символізує Хрест як найвищу плату за любов до Батьківщини й самопожертву заради України, на яку здатні лише справжні Герої. Нагрудний знак вручається рідним загиблого захисника України.

Відзнака розроблена у співпраці з Первинною профспілковою організацією ДП «НАЕК «Енергоатом». Це копія «Хреста Симона Пет­лю­ри», який надавався тим, хто боронив і боровся за незалежність України.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

На сьогодні такі ордени в Україні отримали вже 75 рідних або родин загиблих воїнів.

Ще новини