Головна МістоЗаходи Южноукраїнські волонтери передали «миколайчики» для бійців АТО

Южноукраїнські волонтери передали «миколайчики» для бійців АТО

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

На передодні свято Миколая за підтримки ВП ЮУАЕС, трудового колективу ПрАТ “Юженергобуд”, міській організації, парафіян храму, волонтерів БФ “Мирного Неба”, родин загиблих воїнів міста, освітян, школярів, ліцею, небайдужих жителів Южноукраїнська, мешканців села Панкратове, Бугогардової Січі Українського козацтва, волонтери побували на передовій в зоні АТО/ООС в місті Маріуполь.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
Святий Миколай привітав зі святом бійців АТО

Зібрану допомогу для бійців, які нині проходять службу в різних підрозділах Збройних сил України, возили южноукраїнські волонтери та організатори поїздки: голова БФ Мирне Небо Сергій Пелюх, голова ГО “воїнів та ветеранів АТО” Денис Кравченко та настоятель храму отець Ігор Ворона.

Допомогу та подарунки для захисників країни з нагоди Св. Миколая отримали від:

  • ВП ЮУАЕС – придбав 3,5 км кабелю;
  • трудовий колектив ПрАТ “Юженергобуд” – допоміг у придбанні 300 пар теплих шкарпеток і 300 шт зубної пасти.
  • 100 метрів плівки, фрукти, цитрусові, печиво, смаколики, каву консервацію, домашню випічку, мед, а також предмети особистої гігієни передали небайдужі мешканці Южноукраїнської ТГ.
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
Святий Миколай від БФ «Мирне Небо», волонтери та голова ГО “Южноукраїнська міська організація воїнів та ветеранів АТО” Денис Кравченко збираються у дорогу

Діти написали листи воїнам і передали свої малюнки та сувеніри, які виконували власними руками. Для воїна-водія з нашого міста Братищенка Сергія передали інструменти для обслуговування автомобіля.

Ще новини