Головна Місто Южноукраїнська ТГ знову залишилася без старости. Результати 7 сесії міської ради

Южноукраїнська ТГ знову залишилася без старости. Результати 7 сесії міської ради

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

26 січня відбулась 7 позачергова сесія Южноукраїнської міської ради.
За порядком денним було розглянуто 157 питань. Серед них питання про земельні ділянки та болюче питання обрання старости Южноукраїнської ТГ, яке багато місяців лишається відкритим. Ситуація загострюється, коли мешканці сіл обіцяють заблокувати трасу та не випускати нікого з присутніх депутатів із сесійної зали.

«Ми приїжджаймо на кожну сесію, щоб нас вислухали та врахували наші потреби. Не вже так важко проголосувати за тих, кого ми хочемо бачити, кого ми вибрали», – обурювалися мешканці села

Свого старосту Олександра Чернея мешканці смт Костянтинівка та села Бугське відстояли та утримали 18 голосів «За» рішення було прийнято, та дуже радісно і спокійно мешканці покинули сесійну залу.

У села Іванівка та Панкратове кандидатів на пост старости аж 3:

Семенов Віктор, якого підтримують жителі Іванівки та Панкратова, отримав від депутатів 16 голосів «За» та рішення було не прийнято. Після обурення та виступів мешканців села, які вже в 5 раз приїжджають до сесійної зали, щоб підтримати кандидата, міський голова прийняв рішення повернути Семенова на голосування вдруге. Проте декілька депутатів, які у 1 раз «утримались» свою думку не змінили. 

Руслан Дригін – його кандидатуру висуває дуже активно фракція «Слуга народу» – він отримав 11 голосів «За» від депутатів. Рішення не прийнято. Коли Акуленко Олександр запропонував повернути його кандидатуру вдруге на голосування, мешканці були проти та обурені. Тому його кандидатуру не розглядали.

Примітка: Руслан Дригін — керівник приватного підприємства, яке займається діяльністю у сфері права. Під час виборів працював у місцевому штабі “Слуги народу”.

Колишній директор СКГ Євген Вакар отримав всього 2 голосу “За” від депутатів.

Виступали депутати Миколаївської обласної ради Людмила Самчинська, яка народилась у смт Костянтинівці, тому проблеми її мешканців далеко не байдужі.

 «Я розумію, що деякі в нас посади, особливо посади старости та замів. Це розігрується, дуже велика і значуща політична карта. Вибори Байдена відпочивають! Це велика неповага до людей. У нас міський голова провів збори в селі, вони вже давно пройшли і я там була. Досі сміття не вивозиться, взагалі, вода прорвала в 5 містах, і я дякую Андрію Семенову, що відремонтував хоч в кількох місцях. Я розумію, що кожна фракція хоче поставити свою людину, яка має бути ручною, якою можна буде легко керувати. Але ту людину, яку вибрало село, Вам не підходить. Поважайте людей села, поважайте людей, які там живуть. Його вибрали люди», – коментує Самчинська Людмила Юріївна

Депутат Миколаївської обласної ради Миронова Віра не розуміє, чому вже скільки сесій депутати не можуть прийти до єдиної угоди, чому важко прислухатись до народу.  

«Є протоколи виборів голосування більшості людей, що живуть в селі. Чому 6 депутатів, які жорстко та чітко стоять тільки на те, щоб кандидатура людей, які сподівалися на керівника, якого вони пропонують, якого хочуть бачити як старосту свого села? Я не розумію цих 6 депутатів. Мешканцям запропонували 3 та вони вибрали 1. І вибору людей потрібно довіряти. І ось ця не узгодженість депутатів, призводить до безладу. Чому Ви не розповідаєте людям, чому проти?», – коментує депутат обласної ради Віра Андріївна

Міський голова Валерій Онуфрієнко виступив в підтримку селян, та запропонував депутатам та юристам 27.01. 2021 року о 16 годинні зібратися, та розв’язувати питання щодо старости села Іванівки — Панкратове. Тимчасово запровадити на пост старости Семенова Віктора.

Чи врахують ці 6 депутатів думку та бажання людей? Питання відкрите

При повному або частковому використанні матеріалів сайту обов’язковою умовою є наявність гіперпосилання не нижче другого абзацу «ЮжБудNews».Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їх зміст несе рекламодавець. 

Ще новини