Головна Безпека Южноукраїнську ще діє заборона відвідування міського пляжу та річки

Южноукраїнську ще діє заборона відвідування міського пляжу та річки

Автор Надежда Ковтан
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
На період воєнного стану звичайні місця відпочинку для мешканців Южноукраїнської  територіальної громади заборонені. Але, не зважаючи на ці обставини по місту “гуляли” розмови, що влада та військові все ж таки дозволять відвідувати міський пляж після 15 травня.

Але станом на 17 травня, штаб оборони Южноукраїнської МТГ ще забороняє та не рекомендує відвідування: лісопаркової (рекреаційної) та берегової зони, водних об‘єктів, включаючи угіддя Національного природного парку «Бузький Гард», та території міського пляжу, через потенційну небезпеку для цивільних мешканців.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Військовий комендант м. Южноукраїнська Микола Павлишен заявив, що візит до річки наразі є небезпечним, через те, що частина узбережжя не до кінця розміновано, міни знаходять навіть у маленьких кущах, і вони є небезпечними. Військовий нагадав, що відвідування заборонених зон можуть завершитись трагедією для порушників. Як тільки відвідування міського пляжу та річки для мешканців стане безпечним, обов’язково про це повідомлять.

Хочемо відзначити, дозвіл на відвідування зон відпочинку, зокрема міський пляж, надає міський голова Южноукраїнська з відповідним розпорядженням.


Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини