Прокуратура пред’явила позов до суду в інтересах держави до Южноукраїнської міської ради про визнання протиправною бездіяльності та зобов’язати вжити заходів до ліквідації несанкціонованого звалища твердих побутових відходів, розташованого в межах смт Костянтинівка Южноукраїнської територіальної громади.
Про це повідомила Миколаївська обласна прокуратура.
Прокуратурою встановлено, що внаслідок неконтрольованого вивезення сміття в межах населеного пункту утворилося стихійне сміттєзвалище твердих побутових відходів. Проте, міською радою при наявності повноважень не вживаються заходи до ліквідації несанкціонованого звалища.
Ураховуючи, що несанкціоновані гори сміття забруднюють довкілля та негативно впливають на людське здоров’я, адже вони, на відміну від полігонів, не є спеціально обладнаними, прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом.
Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:
Читайте також:
- Уряд обмежив виїзд за кордон посадовим особам та держслужбовцям
- Для учнів 4 та 9 класів ДПА скасували
- Графіки погодинного відключення світла у Южноукраїнській МТГ на 18 січня
- Утилізація новорічних красунь: куди южноукраїнці можуть здати ялинки
- Южноукраїнці можуть подати заявку на обмін старих ламп на енергоощадні у «Дії»