Головна МістоСпортивне місто Южноукраїнські футболісти здобули Кубок губернатора Віталія Кіма «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ» з футболу серед дітей

Южноукраїнські футболісти здобули Кубок губернатора Віталія Кіма «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ» з футболу серед дітей

Автор Анна
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Вихованці СК «Олімп» взяли участь  у фінальних змаганнях з футболу серед дитячо-юнацьких команд Миколаївської області вікової категорії U-16 на кубок губернатора Віталія Кіма «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ».

До фіналу змагань Першої ліги, який відбувся у неділю 21 травня у м. Миколаєві, увійшли 4 команди: СДЮСШОР (м. Миколаїв), ДЮСШ (смт. Казанка), команда вихованців Кривоозерського ліцею №1 та СК «Олімп» (м. Южноукраїнськ).

Переможці змагань команда СК «Олімп» м. Южноукраїнськ – володарі Кубка губернатора Віталія Кіма з футболу серед дітей 2007-2008 р.н. (Перша ліга) «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ».

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

За результатами турніру суддівська колегія змагань нагородила індивідуальними призами 2 гравців нашої команди: капітана команди СК «Олімп» Буркун Андрія як кращого гравця турніру та Кептя Олега як найкращого гравця фіналу.

Вирішальний матч змагань за 1 місце з командою СДЮСШОР (м. Миколаїв) став справжнім випробуванням на міцність не тільки для гравців, а й для тренерів обох команд! М’яч, забитий нам суперниками у першому таймі, здавалося лише тільки об’єднав южноукраїнську команду у своєму прагненні здобути перемогу! Саме зібраність  гравців, холоднокровність у прийнятті рішень та довіра один одному дозволили зрівняти рахунок наприкінці другого тайму, що майстерно та технічно зробив гравець нашої команди Олег Кептя. Переможця матчу визначала серія післяматчевих пенальті, яка закінчилась з рахунком 7:6 на користь южноукраїнців!

Коментує зав. ВРДтаЮС СК «Олімп» УСО ВП ПАЕС Катерина СПАНЧАК

Склад команди: Серьогін Андрій (воротар), Буркун Андрій (капітан команди), Прокопець Роман, Беркань Олег, Ісаєнко Владислав, Повознюк Михайло, Плетенець Микита, Борисенко Олександр, Єкушенко Олександр, Кептя Олег, Шепель Данило, Гречаний Дмитро, Чумак Єгор, Зав’ялов Денис, Бойко Сергій, Цепордей Максим, Чекамов Ілля.

Вітаємо хлопців та бажаємо подальших успіхів на змаганнях!


Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини