Головна Місто Южноукраїнські депутати, тренера, завідуючи садками та інші містяни про свої УЛЮБЛЕНІ НОВОРІЧНІ ФІЛЬМИ

Южноукраїнські депутати, тренера, завідуючи садками та інші містяни про свої УЛЮБЛЕНІ НОВОРІЧНІ ФІЛЬМИ

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Редакція Южбудньюз провела опитування, які фільми на новорічні свята полюбляють переглядати відомі мешканці нашого міста.

Хтось з опитаних обмежився назвами, а хтось коментував свій вибір.

Завідувачка ДНЗ №8: «Казка має бути завжди, у кожній родині, а особливо під час новорічних свят. Прекрасна сімейна традиція, на мій погляд, перегляд казкових фільмів дорослих разом з дітлахами. Чудес бажають абсолютно всі, тому рекомендую до перегляду : “Пригоди Паддінгтона”, “Чарлі та шоколадна фабрика”, “Три горішки для Попелюшки”, “Коли Санта впав на землю” і, звичайно класика “Лускунчик” –

прокоментувала свій вибір Г.П. Мороз.

До речі, про «Лускунчика» також згадала відомий бард міста, що неодноразово представляла Южноукраїнськ на різноманітних фестивалях, Філімонова С.

Хтось називав один найулюбленіший фільм.

Голова Миколаївського облкомітету профспілки енергетики України Міронова В.А.:«Я на свята дивлюсь рязановську «Карнавальну ніч». Чудові актори, молода Гурченко, чудовий гумор, пісні. Ця кінострічка дарує справжній новорічний настрій».

Хтось згадав цілий список.

Директорка місцевого історичного музею Кліменко З.:«Із сучасних кінострічок мені сподобався фільм “Пригоди S Миколая” (2018 р.) Події розгортаються в українських Карпатах. До другокласника Артема напередодні Дня Святого Миколая несподівано з’являється сам Миколай. Насправді це злодій у костюмі чарівника. Хлопчику разом з сестрою-підлітком і місцевою дітворою доведеться проявити справжню сміливість, згуртованість і винахідливість, аби перемогти злодія і врятувати справжнього Супер-Миколая. Також подобаються старі фільми:”Кудрявка Сью”, “Реальна любов”, “Сім’я напрокат”.

А хтось взагалі не називав конкретних кінострічок, наприклад керівник народного камерного хору «Ренесанс» Печенюк О. Д. та акомпаніатор, Палій Н.Б  розказали, що полюбляють дивитися на свята легкі фільми, наприклад пригодницькі або комедійні.  

«Чарлі та шоколадна фабрика» з неперевершеним Дж. Деппом у головній ролі
Мабуть, ви не здивуєтесь, що першим у списку став фільм Е.Рязанова «ІРОНІЯ ДОЛІ, АБО З ЛЕГКОЮ ПАРОЮ». Саме цю нетлінку назвали тренер з боксу Колесник Г., заступник директора міської лікарні А. Мартинко, завідувачка ДНЗ №3 Пасічник О.В. та інші.

Заступниця начальника відділу архітектури Ічанська Х.В. так розповіла про цю кінострічку: «…асоціація з дитинством, особливо напередодні самого Нового року, коли ми під цей фільм з сестрою наряджаємо ялинку, а мама кришить олів’є».

На другому місті опинилося зразу три фільми:

Вже згадувана «КАРНАВАЛЬНА НІЧ», музична комедія «ЧАРІВНИКИ», ця  кіноказка є улюбленим новорічним фільмом, наприклад, у тренера з йоги Кожевнікової Тетяни.

І третій фільм, що займає другу сходинку нашого святкового опитування – казка виробництва Чехословаччини та НДР 1973 р. “ТРИ ГОРІШКИ ДЛЯ ПОПЕЛЮШКИ”.
Керівник зразкового колективу естрадного танцю “Ніка” Сидорченко Н.М. зазначила, що дивиться цей фільм-казку з усією родиною.

На третьому місці опинився фільм за мотивами оповідання нашого геніального Миколи Гоголя, мова про фільм 1961 р. «ВЕЧОРИ НА ХУТОРІ БІЛЯ ДИКАНЬКИ».

Цю кінострічку серед інших виділила керівник зразково-показового ансамблю народного танцю «Квіти України» Форостенко О.Б.

пропонуємо насолодитися піснями з фільму за сценарієм відомих фантастів Стругацьких “Чарівники”

Також популярними серед містян є такі фільми:  

«ОДИН УДОМА», при чому деякі респонденти, наприклад депутат Кравченко Д.В. підкреслювали, що мова йде лише про І та ІІ частини.

А от «ГАРРІ ПОТТЕРА» люблять усі частини. Про цей фільм серед інших згадувала  психолог управляння соцзахисту Курзель О.В

Комедія «ВІДПОЧИНОК ЗА ОБМІНОМ». Директорка   міського   центру   соціальних  служб Дизик А.А., назвала цей фільм добрим та романтичним.

“Сам удома” всього на один голос відстав від фільму реж. Олександра Роу “Вечори на хуторі…”

Деякі фільми були згадані лише по одному разу. Наприклад, організатор центру іноземних мов “Kaleidoscope“  Буракова І. М. згадала чудову комедію з Арнольдом Шварценеггером «Подарунок на Різдво».

Також по одному разу були названі:

 • американська комедія із Сандрою Буллок «Поки ти спав»;
 • сімейний комедійний фільм британського режисера Пола Кінга про ведмедика Паддінґтона;
 • фільм Тіма Бертона із циклу різдвяних казок про духовні цінності «Чарлі та шоколадна фабрика»;
 • фентезі “Коли Санта впав на землю”,
 • фільм, що складається шести новел шести режисерів об’єднаних спільно назвою «Ялинки»;
 • телефільм “Історія кохання, або Новорічний розіграш”;
 • сучасний “Пригоди S Миколая”;
 • «Кучерявка Сью» — фільм кінокомпанії Warner Brothers;
 • романтичний фільм “Реальна любов”;
 • мелодрама “Сім’я напрокат”;
 • режисерський дебют актора Олега Янковського «Приходь на мене подивитися»;
 • кінокомедія «Чоловік у моїй голові»
 • також мультфільми «Падав торішній сніг» та «12 місяців».

Читайте також:

2 коментарі
2

Ще новини

2 коментарі

Анастасія 02.01.2022 13:25 - 13:25

Шановний автор статті, у вас невірно вказані посади очільників ДНЗ нашого міста. Років 4 чи 5 тому відбулися зміни, завідувач було змінено на директор. Візьміть, будь ласка, до уваги.

Anna 18.01.2022 16:29 - 16:29

Анастасія, дякуємо за коментар! Ми приймемо до уваги Ваші зауваження.

Коментування закрито