Головна Місто Южноукраїнські борці показали гарний результат на європейській арені

Южноукраїнські борці показали гарний результат на європейській арені

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

18-19 липня у місті Загреб (Хорватія) відбувся чемпіонат Європи з греко-римської боротьби серед спортсменів вікової категорії U-15.

У складі національної збірної команди України участь у змаганнях континентальної першості прийняли 2 южноукраїнських спортсменів – вихованці секції греко-римської боротьби спортивного комплексу «Олімп» УСО ВП ПАЕС – Денис Середін та Євген Богдан.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
На фото Денис Середін, тренер-викладач Карая Бутхузі Емірійович, Євген Богдан

Попри відсутність медалей у южноукраїнських борців на цих змаганнях, ми пишаємося нашими хлопцями та їх тренерами-викладачами Карая Бутхузі Емірійовичем і Чебановим Денисом Сергійовичем.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Національна збірна команда України U-15 з греко-римської боротьби разом з тренерами збірної

Впоратися з передстартовим хвилюванням на змаганнях найвищого рангу та найти в собі сили та натхнення насолоджуватися на борцівському килимі саме процесом боротьби, а не тремтіти від відповідальності щодо результату, під силу навіть не всім дорослим спортсменам. Мабуть, і не кожен з нас, займаючись спортом у дитинстві, здобував у свої 14 років право представляти Державу на чемпіонаті Європи у складі національної збірної команди України.

Бажаємо южноукраїнським борцям греко-римського стилю підкорення найвищих спортивних висот, бо іноді поразка надихає на великі перемоги у своєму житті !!!

Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також: 

Ще новини