Головна Місто Южноукраїнські борці будуть представляти нашу країну та місто на чемпіонаті Європи.

Южноукраїнські борці будуть представляти нашу країну та місто на чемпіонаті Європи.

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

5 вихованців секції греко-римської боротьби змагалися за право увійти до складу збірної команди України.

З 17 по 19 липня у Хорватії пройде чемпіонат Європи з греко-римської боротьби. У неділю, 3 липня, у місті Мукачево (Закарпатська область) відбулися контрольні сутички серед борців греко-римського стилю вікової категорії 2007-2008 р.н. з метою визначення кращих спортсменів для формування складу національної збірної команди України (U-15) для участі у чемпіонаті Європи у Загребі, Хорватія.

Вихованці секції греко-римської боротьби СК «Олімп» з Южноукраїнська: Богдан Євген, Переута Єгор, Величко Владислав, Середін Денис, Моргун Денис змагалися на килимах Мукачівської ДЮСШ за право увійти до складу збірної команди України.

В безкомпромісній боротьбі право представляти нашу країну на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби вибороли Богдан Євген  (вагова категорія до 57 кг) та Середін Денис (вагова категорія до 38 кг).

“Попереду у хлопців ще багато роботи: завершальний двотижневий навчально-тренувальний збір національної збірної команди України (U-15), який починається вже 4 липня у м. Мукачево та участь у чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби у м. Загреб (Хорватія, 17-19 липня). Але всі ми вже пишаємося нашими земляками та бажаємо їм яскравої перемоги на європейській арені”.

Коментує автор статті Зав. ВРДтаЮС СК «Олімп УСО ВП ПАЕС
Катерина Спанчак

Бажаємо нашим спортсменам та їх тренерам Караю Бутхузу та Чебанову Денису перемоги на чемпіонаті Європи.


Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини