Головна Місто «Юженергобуд» продовжує надавати допомогу дітям – фото

«Юженергобуд» продовжує надавати допомогу дітям – фото

Автор ЮжБудНьюз

«Юженергобуд» надав благодійну допомогу КЗ «Центр розвитку дитини «Гармонія» в Южноукраїнську.

«Дуже приємно, ми вдячні ПрАТ «Юженергобуд», усьому колективу в особі гендиректора Литвиненко Дмитра Анатолійовича та Дмитра Миколайовича Мірошника, за ту допомогу, яку ви надаєте нам, і за те, що ви розумієте потреби дошкільної освіти міста, і зокрема потреби нашого «Центру розвитку дитини «Гармонія». Завдяки вам ми зробили дуже багато ігрових архітектурних скульптур, ми зробили «Еколенд» з матеріалів, які ви надали як благодійну допомогу. Дуже багато фігурок зроблено для дітей. Природничо-дослідницький центр зробили на вулиці, «Еколенд» назвали його – дітки з задоволенням ходять туди. Ми зробимо два сходових прольоти завдяки вашим будівельним матеріалам. Оновлюємося. Ми дуже вам вдячні. Так тримати», – зазначила директор садочку Левицька Любов Анатоліївна.

Зокрема, «Юженергобуд» надав зручну господарську шафу для санвузла садочку. Про необхідність такої допомоги повідомили у своєму зверненні батьки вихованців садочку. У шафі працівники садочку зможуть зберігати необхідні господарські дрібнички закритими від дітей.

Крім цього, 8 вересня «Юженергобуд» передав зволожувачі повітря для центру соціально-психологічної реабілітації дітей і для Прибузької школи.

Нагадаємо, раніше «Юженергобуд» провів ремонті роботи дороги на території КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

Ще новини