Головна МістоЗаходи Юженергобуд подарував Костянтинівській школі спортивний інвентар

Юженергобуд подарував Костянтинівській школі спортивний інвентар

Автор Anna
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
З ініціативи гендиректора ПрАТ “Юженрегобуд” Дмитра Литвиненка і за підтримки депутата Антоніни Ананченкової подарували учням Костянтинівської школи спортивний інвентар для уроків фізичної культури.

Волейбольні, футбольні, баскетбольні м’ячі – для учнів, педагогів і керівництва школи новий інвентар став приємним сюрпризом. Всі щиро дякували та підходили потиснути руку.

«В останні роки коштів на закупівлю інвентарю виділяється мало, або купуємо за власні гроші. Один новий м’яч отримали дуже давно. Тому дуже дякую ПрАТ “Юженергобуд”! Інвентар хороший і дітям приємно!»

Каже вчитель фізкультури Олександр Олександрович

Завдяки небайдужому підприємству ПрАТ “Юженергобуд” та депутатам місцевої ради від ПП «Пропозиція» у Костянтинівській школі зроблено чимало ремонтних робіт. Зокрема, будівельники зробили гідроізоляцію вздовж фундаменту в актовому залі, відремонтували відцентрові насоси, замінили шість радіаторів для системи опалення, полагоджено вентиляцію. Також були надані будівельні матеріали.

“Адміністрація, педагогічний колектив, учні та батьківська громадськість, висловлює щиру подяку за постійну підтримку та допомогу організації ПрАТ “Юженергобуд”. Дуже приємно, що в наш не легкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця”

Подяка від адміністрації школи

Ще новини