Головна МістоЗаходи АТ «Юженергобуд» підтримав дітей з малозабезпечених сімей

АТ «Юженергобуд» підтримав дітей з малозабезпечених сімей

Автор ЮжБудНьюз
0 коментар

26 червня, напередодні Дня Конституції, керівництво «Юженергобуд» закупили дитячі набори з речами першої необхідності для 23 малюків з малозабезпечених сімей. Набір включав в себе: підгузники, дитячі засоби гігієни (мило, шампунь, масло після купання, крем), електронний градусник, іграшки для водних процедур.

Ці подарунки від самого початку планували направити в Центр первинної медико-санітарної допомоги, який передає дитяче харчування батькам, закуплене за бюджетні гроші. Однак меценати – генеральний директор АТ «Південенергобуд» Дмитро Литвиненко і депутат міськради Жанна Кривицька так і не змогли потрапити в будівлю центру, оскільки головний лікар лікарні Анатолій Нікітін відмовився прийняти допомогу.

Пізніше, в телефонній розмові, головний лікар пояснив причину такої поведінки. Пакети з дитячими речами А. Нікітін сприйняв як передвиборну кампанію, в якій він не хотів брати участь, щоб не бути притягнутим до відповідальності за «піар» майбутнього кандидата на майбутніх місцевих виборах.

Отримавши відмову від допомоги дітям, меценати «Юженергобуд» не розгубилися, а вирішили направити подарунки в департамент соціальних питань і охорони здоров’я. Зателефонувавши директору закладу Ельвірі Гехард, Дмитро Литвиненко та Жанна Кривицька приїхали на місце і передали дитячі набори. Начальник департаменту пообіцяла відразу ж після свят вручити пакети сім’ям.

Е. Гехард висловила подяку керівництву компанії і за подарунки дітям, і за надану раніше допомогу інвалідам.

«У складний для країни час будь-яка підтримка є дуже необхідною і цінною»

– додала Е. Гехад

Как известно, ранее организация «Южэнергострой» совместно с волонтерами и работниками социальных служб города организовали адресную еженедельную доставку продуктов пенсионерам и инвалидам. В компании намерены и дальше поддерживать малообеспеченных граждан Южноукраинска в непростое кризисное время. 

Ще новини