Головна Здоров'я Юженергобуд надав посильну допомогу лікарні

Юженергобуд надав посильну допомогу лікарні

Автор ЮжБудНьюз

У лютому місяці КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» встановила кисневу станцію. Киснева станція є невід’ємною частиною більшості закладів охорони здоров’я. На сьогоднішній день ситуація з COVID-19 значно погіршилась. Лікарні переповнені, не вистачає місць.
Питання про додаткові ліжка для хворих вирішився – 20 місць розташували на п’ятому поверсі, так як поруч знаходиться відділення інтенсивної терапії та має систему централізованої подачі кисню.
Адміністрація лікарні звернулася в ПрАТ «Юженергобуд» надати посильну допомогу в монтажі додаткової траси киснепроводу з установкою сучасних кисневих розеток.

«Ми зверталися в багато фірм, але конкретної відповіді не було, крім як: «Є великі об’єкти, ніж ваші» та мабуть, так кожного разу», – розповідає директор лікарні.

Трудовий колектив «Юженергобуд» оперативно зреагувавши на звернення міської лікарні. Не відкладаючи ні хвилини приступили до роботи з наявністю ліцензії для виконання даного завдання. Також проводяться роботи монтажу навісу та установка конструкції пандуса на ганку блоку Б головного корпусу клініко-діагностичної лабораторії. Всі роботи виконуються на благодійній основі.

«Ми прийняли єдино вірне рішення в ситуації, що склалася – приступити до робіт по забезпеченню подачі кисню, негайно. Ми розуміємо, що це життя людей, дорожче, яких нічого бути не може та кожен з нас може опинитися пацієнтом нашої лікарні», прокоментував генеральний директор ПрАТ «Юженербуда» Дмитро Литвиненко.

ПрАТ «Юженергобуд» неодноразово надавав благодійну допомогу Южноукраїнської міської багатопрофільної лікарні і цього разу не залишилися осторонь.

«Ми захоплюємося такими людьми! Наскільки сумлінно, якісно, без зайвих слів, виконують свої обіцянки. Від щирого серця дякуємо усій команді «Юженергобуда» та Дмитру Литвиненку за надану благодійну допомогу.
Ви, є величезний скарб для нашого міста!» -прокоментувала директор Южноукраїнської багатопрофільної лікарні Людмила Василівна Левченко.

Ще новини