Головна МістоЗаходи “Юженергобуд” допомагає мешканцям будинку “Соборності, 10”

“Юженергобуд” допомагає мешканцям будинку “Соборності, 10”

Автор ЮжБудНьюз

До трудового колективу “Юженергобуд” надійшло звернення з проханням надати необхідні матеріали для проведення ремонту фасадів під’їзду № 1-7 в будинку ОСББ “Соборності,10”.

“При передачі будинку, інженерні мережі, обладнання та елементи будинку знаходилися в незадовільному стані. Ремонті та відновлювальні роботи, ані шляхом КП «ЖЕО», ані місцевого чи державного бюджетів не проводилися”, – коментує представник ОСББ.

Станом на сьогодні будинок потребує значних вкладень: ремонт електронних мереж; майже капітальний ремонт мереж тепло – водопостачання із запірною арматурою, ремонт елементів будинку (вікна, фасади тощо), заміна дорожнього покриття, заміна бордюрів на дитячому майданчику та тротуарів навкруги дитячого майданчика.

“ОСББ «Соборності, 10» самотужки користуючись власними коштами, провели ремонт системи каналізації по підвалу будинку та встановили запірну арматуру теплопостачання по горищу (яка 95% була не робоча), тепер замінюємо мережі холодного водопостачання. Для економії коштів провели енергоощадні заходи (встановлені датчики руху та енергоощадні лампи в під’їздах, замінене фасадне освітлення). Але існує потреба якомога швидшого проведення капітального ремонту та реконструкції системи опалення та гарячого водопостачання. На жаль, власних коштів зібраних співвласників не достатньо. Навіть підвищення внесків, враховуючи стан будинку, не дають змоги провести будинок до ладу”, – йдеться у зверненні.

Трудовим колективом “Юженергобуд”, і за допомогою місцевого депутата Дениса Кравченко були завезені усі необхідні будівельні матеріали для проведення ремонту фасадів під’їзду. Також в грудні минулого року підприємство “Юженергобуд” передали ОСББ “Соборності, 10” матеріали у вигляді вентелів для трубопроводу.

Ще новини

Залишити коментар