Головна Місто Ювілей заступниці директора ЗОШ №1 – Світлани Табунщик

Ювілей заступниці директора ЗОШ №1 – Світлани Табунщик

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
Сьогодні 55 ювілей святкує Світлана Іванівна Табунщик – заступниця директора з виховної роботи І школи м. Южноукраїнська.

Працювати на такій посаді — це щоденна кропітка і водночас творча робота.
Та й і сама Світлана Іванівна називає себе творчою особистістю, адже у вільний від роботи час малює, пише пісні, музикує на клавішних.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
Світлана Іванівна малює, пише вірші та покладає їх на музику 

Пані Світлана народилася на Дніпропетровщині. Згодом родина переїхала в наше місто й Світлана пішла до п’ятого класу школи №1. З того часу її життя пов’язане з цим навчальним закладом.

Світлана Іванівна після отримання середньої освіти, поступила до одного із найстаріших і найавторитетніших вищих навчальних закладів на півдні України, до Миколаївського педагогічного інституту ім. В.О.Сухомлинського (зараз національний університет) на філологічне відділення. С.І.Табунщик з самого початку планувала повернутися до улюбленої школи. Там її вже чекали.

Спочатку Світлана Іванівна працювала в ЗОШ №1 викладачем, а через 6 років, і до сьогодні викладацьку діяльність поєднує із посадою заступника директора з виховної роботи.

«Ця школа мій другий дім. Нещодавно, півтори роки тому, я отримала ще одну вищу освіту – магістр з викладання української мови та літератури. Як вчитель я викладаю мову та літературу, а як заступник директора – організовую виховну роботу з учнями, методичну роботу з питань виховання з батьками, вчителями. Чесно кажучи, я більше часу проводжу на роботі ніж вдома, і дуже вдячна, що мої домашні ставляться до цього з зрозумінням»,

– розповіла редакції «Южбудньюз» ювілярка.


Про свою роботу Табунщик С.І. розповідає із захопленням та гордістю. За час її роботи в школі, було реалізовано безліч проєктів різного рівня.

Світлана Іванівна Табунщик: «Коли школа стала іменним закладом: школою імені Захисників Вітчизни – патріотичне виховання стало в ній пріоритетним.
Я пишаюся, що в рамках цього пріоритету налагодила, зв’язки з нашою військовою частиною 3044 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ.
Багато часу та сил приділила розвитку руху воїнів-афганців в нашому місті. В першій школі організовувались офіційні зустрічі – з концертами, з вшануванням.Також ми почали працювати з Южноукраїнською Громадською організацією ветеранів та учасників АТО й звичайно, співпрацюємо з Радою ветеранів міста».


Говорили ми зі Світланою Іванівною й про плани на майбутнє:

«Зараз мені дуже цікаво розкриватися, як вчитель української мови. Що до діяльності, як заступника директора, то тут я бачу головною задачею осучаснення навчального закладу. Це завдання диктує час. Треба відповідати вимогам Нової української школи, це потребує змін. І я прагну цих змін».

«Южбудньюз»: Тобто зміни вас не лякають ?
Світлана Іванівна Табунщик: «Ні! Зміни це розвиток й оновлення. Я патріот своєї школи, я дуже її люблю. І хочу змін для закладу, для учнів. Для цього, на ряду з іншим, треба залучати батьків до більш тісної співпраці.
Я прагну докласти всіх зусиль для розвитку закладу».

Шановна Світлано Іванівно, в цей день з задоволенням вшановує Вас колектив школи, батьки та учні, й дякують Вам за ініціативну та відповідальну роботу, активну діяльність в покращенні виховного процесу:

“Сьогодні золоту дату – 55 років відзначає найпрекрасніша, завжди молода і красива, добра чуйна і просто дивовижна людина, колега, Світлана Іванівна. Від усього колективу ЮЗШ І-ІІІ ст. 1 ім. Захисників Вітчизни, вітаємо Вас з Днем народження. Нехай це свято принесе у Ваше життя найважливіші у світі коштовності: здоров’я, сімейного щастя, любов, життєві сили, гармонію, затишок на багато-багато років. Ви гідні тільки найкращого. Будьте щасливі! З ювілеєм!”

Також до привітань приєднується весь колектив ПрАТ “Юженергобуд” в особі гендиректора Литвиненко Дмитра з найщирішими побажаннями міцного здоров’я та ще багато років цікавої плідної праці.

Ваша школа неодноразово зверталася по допомогу до компанії «Юженергобуд» і ми з радістю доставляли вам будівельні матеріали та іншу допомогу, адже знали, що Ви, пані Світлано, якмога краще організуєте реалізацію наданих матеріалів для покращення умов навчання у вашій славній школі! Адже добре знаєте потреби школи та переймаєтесь її  проблемами. 

Читайе також:

Бажаємо, щоб і у майбутньому Ваша цінна праця завжди була успішною, щоб ви гідно представляли інтереси своєї школи, завжди залишатися творчою людиною та справжнім професіоналом!

Ще новини