Головна Місто Юні южноукраїнські борці завоювали 34 медалі на міських змаганнях з греко-римської боротьби

Юні южноукраїнські борці завоювали 34 медалі на міських змаганнях з греко-римської боротьби

Автор Anna
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

У Южноукраїнську, 4 грудня, відбулась відкрита першість міста серед молодших юнаків греко-римського стилю, присвячена до Дня Збройних Сил України.

Участь у змаганнях, які були організовані громадською організацією «Южноукраїнська асоціація греко-римської боротьби» за підтримки управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради, прийняли 74 юних борців віком від 6 до 12 років з міст Южноукраїнська, Вознесенська та смт. Олександрівка.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Переможці та призери змагань визначались у 18 вагових категоріях.

Результатом виступів юних южноукраїнських борців стали 34 медалі: 1 місце – 13 медалей, 2 місце – 9 медалей, 3 місце – 12 медалей.

1 місце

  • 1 місце – Канде Лєо (в.к. до 20 кг, 2014 р.н.)
  • 1 місце – Свищ Михайло (в.к. до 22 кг, 2016 р.н.)
  • 1 місце – Травянко Дмитро (в.к. до 19 кг, 2015 р.н.)
  • 1 місце – Феофентов Лев (в.к. до 24 кг, 2013 р.н.)
  • 1 місце – Подобний Олександр (в.к. до 30 кг, 2013 р.н.)
  • 1 місце – Сулімов Максим (в.к. до 30 кг, 2012 р.н.)
  • 1 місце – Кісенко Максим (в.к. до 34 кг, 2012 р.н.)
  • 1 місце – Мутовкін Данило (в.к. до 36 кг, 2012 р.н.)
  • 1 місце – Пластунова Олександра (в.к. до 38 кг, 2012 р.н.)
  • 1 місце – Яцюк Марк (в.к. до 38 кг, 2011 р.н.)
  • 1 місце – Рожок В’ячеслав (в.к. до 44 кг, 2011 р.н.)
  • 1 місце – Райкін Кирило (в.к. до 35 кг, 2010 р.н.)
  • 1 місце – Туряк Ілля (в.к. до 38 кг, 2010 р.н.)

2 місце

  • 2 місце – Манукян Марат (в.к. до 20 кг, 2016 р.н.)
  • 2 місце – Котовой Максим (в.к. до 22 кг, 2015 р.н.)
  • 2 місце – Шуваєв Андрій (в.к. до 24 кг, 2013 р.н.)
  • 2 місце – Скляренко Ігор (в.к. до 26 кг, 2013 р.н.)
  • 2 місце – Юркевич Назар (в.к. до 28 кг, 2013 р.н.)
  • 2 місце – Орендаренко Тимофій (в.к. до 30 кг, 2014 р.н.)
  • 2 місце – Волчко Ярослава (в.к. до 24 кг, 2014 р.н.)
  • 2 місце – Чоботарьов Ярослав (в.к. до 51 кг, 2012 р.н.)
  • 2 місце – Подобний Станіслав (в.к. до 38 кг, 2010 р.н.)

3 місце

  • 3 місце – Шквиря Руслан (в.к. до 22 кг, 2015 р.н.)
  • 3 місце – Смітюх Єгор (в.к. до 22 кг, 2016 р.н.)
  • 3 місце – Пархоменко Артем (в.к. до 20 кг, 2015 р.н.)
  • 3 місце – Палій Олександр (в.к. до 20 кг, 2015 р.н.)
  • 3 місце – Місяновський Тихон (в.к. до 24 кг, 2013 р.н.)
  • 3 місце – Ткаченко Данило (в.к. до 24 кг, 2013 р.н.)
  • 3 місце – Козерезнюк Артем (в.к. до 30 кг, 2014 р.н.)
  • 3 місце – Пелюх Костянтин (в.к. до 30 кг, 2013 р.н.)
  • 3 місце – Осипенко Єгор (в.к. до 34 кг, 2012 р.н.)
  • 3 місце – Гончарук Ярослав (в.к. до 34 кг, 2010 р.н.)
  • 3 місце – Місяновський Тимофій (в.к. до 35 кг, 2010 р.н.)
  • 3 місце – Середін Максим (в.к. до 44 кг, 2010 р.н.)

Вітаємо всіх юних спортсменів та їх батьків з перемогами на борцівському килимі !!!

АЛЕ НАЙГОЛОВНІША НАША ПЕРЕМОГА ЩЕ ПОПЕРЕДУ!


Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини