Головна Освіта Яку користь нам приносить читання будь-яких історій? Пропонуємо добірку книжок, що занурюють в атмосферу інших країн

Яку користь нам приносить читання будь-яких історій? Пропонуємо добірку книжок, що занурюють в атмосферу інших країн

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Багато науковців вважали, що читання налагоджує стан здоров’я. Отже, якщо вам хочеться завжди почуватись добре, підвищити рівень інтелекту, покращити пам’ять та розвинути гнучкість мислення, знайдіть час для читання — саме воно сприяє цьому.

А якщо не знаєте, яку книгу обрати ЮжБуд_News разом з VETER DO IT рекомендує ознайомитись з нашою добіркою. Сюжети цих 10 книг, в яких міста і країни виступають окремими персонажами, а долі героїв розгортаються на тлі знакових історичних або культурних періодів: не дадуть Вам можливості відірвати очі від читання.

фото: freepik
1. Китай – «Добріше самотності», Іюнь Лі

Події відбуваються то в Америці, то в Китаї, то в сьогоденні, то авторка повертає нас до подій 25-річної давнини. Культурна революція в Китаї, отруєна дівчинка-студентка і життя трьох її друзів після цього. А все тому, що вірогідно хтось з них скоїв вбивство.

2. Греція – «Середня стать» Джеффрі Евгенідіс

Історія декількох поколінь грецької сім’ї про предків гермафродита Калла, які мігрували в США під час Греко-турецької війни. Розповідь про Калла розгортається на тлі кінця 60-х в Детройті.

3. Японія – «Моя риба буде жити» Рут Озеки

Молода письменниця Рут на березі моря знаходить щоденник 16-річної японки Наоко про знущання в школах, спільнотах самогубців та інших непростих феноменів японської культури.

4. Домініканська республіка – «Коротке фантастичне життя Оскара Вау» Джуно Діас

Життя доброго романтика Оскара, якому не щастить, його сестри та трохи дивної матері. На родині лежить древнє домініканське прокляття фуку́ й Оскар одного літа наважується покінчити з прокляттям та знайти справжнє кохання. Події рогортаються на тлі правління тирана і сумно відомого диктатора Трухільо.

5. Індонезія – «Краса – це горе» Ека Курніаван

Деві Аю встала з могили через двадцять один рік після смерті, щоб розповісти історію своєї сім’ї, колонізації та окупації Індонезії, приправивши все це сатирою, містикою і та трохи безумством.

6. ПАР – «Співай, навіть якщо не знаєш слів» Бьянка Мараіс

Боротьба з режимом апартеїду, Нельсон Мандела і маленька дівчинка, яка втратила батьків, для якої проти всіх правил найближчою людиною стала чорношкіра домробітниця.

7. Бразилія – «Повітря, яким ти дихаєш» Франсіш ді Понтіш Поблизу

Непростий шлях до слави співачки і її подруги, ревнощі, любов і військова диктатура на тлі неблагополучних кварталів Бразилії.

8. Іспанія – серія «Цвинтар забутих книг» Карлос Руїс Сафон

Освідчення в коханні Барселоні, таємниці, трохи магії та, звичайно, лав сторі на тлі мальовничих і відомих місць столиці Каталонії.

9. Італія – «Неаполітанський квартет» Еллена Ферранте

Дві подруги з самого дитинства намагаються протистояти злидням, злобі та застарілим канонам в бідному повоєнному Неаполі.

10. Німеччина – «Я, мої друзі та героїн» Крістіане Фельшеріноу

В принципі сюжет прописаний в назві. Та сама станція Зоо в кінці 70-х років в Берліні, підлітки, героїн та трохи чорнухи, але повчально-пізнавальної.

Авторка каналу про книги “Полная Иллюминація” Оля Винокурова.

Ще новини