Восени в Україні може розпочатися чергова хвиля захворюваності на небезпечний штам «Дельта», тож навчальні заклади можуть перевести на дистанційне навчання.
Як підкреслив глава Міністерства охорони здоров’я України Ляшко, на початку навчального року освітні заклади розпочнуть роботу у повноформатному режимі. Але дистанційний чи змішаний формат можливий, якщо регіон вийде з “зеленого”. Хоча, якщо у школі 80% освітян вакциновані від COVID-19, навчальний заклад може працювати у звичайному форматі.
Вакцинація вчителів безкоштовна, утім, змушувати робити щеплення не будуть.
Алгоритм запису та проведення вакцинації для освітян можна подивитися за цим посиланням.
У Міністерстві освіти і науки України наголошують, що учні втомилися від онлайн-уроків. Тому зараз активно вакцинують освітян, щоб встигнути до початку карантину.
Водночас міністр освіти Сергій Шкарлет заявив, що дитсадки, молодша школа та спеціальні установи повинні навчитися очно.
МОЗ затвердило новий перелік протиепідемічних заходів у дошкільних закладах освіти.
- Температурний скринінг дітей має проводитися при вході у заклад. (Раніше температуру перевіряли кожні 4 години із занесенням показників у журнал).
- Після виявлення в дитини симптомів інфекції в приміщенні, де вона перебувала, необхідно провести провітрювання та дезінфекцію поверхонь.
- Скасовується заборона на використання багаторазових рушників та килимів з довгим ворсом.

Також, нове положення урегульовує використання засобів індивідуального захисту:
- Маски та рукавички працівникам треба одягати під час спілкування між собою та пересування приміщеннями закладу та не треба одягати під час занять.
- Після зняття маски чи рукавичок працівників мають мити руки з милом.
Читайте також: Коронавірусна інфодемія. Не дайте себе ошукати
2 коментарі
[…] докладніше про це читайте тут: Як вплине пандемія на навчальний процес […]
[…] подробне об єтом читатйе здесь: Як вплине пандемія на навчальний процес […]
Коментування закрито