Головна Місто Як влаштувати дитину до дитсадка в Южноукраїнську

Як влаштувати дитину до дитсадка в Южноукраїнську

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
У місті п’ять дошкільних навчальних закладів, поки вони тимчасово не працюють, адже мають підвальні приміщення, які не відповідають вимогам безпеки дітей. З них лише два садочки відновили роботу з дітьми, але їх можуть відвідувати діти, якщо обидва батьки працюють на підприємствах критичної інфраструктури або ті, хто проходить службу у Збройних силах або правоохоронних структурах.

Крім того, Южноукраїнська громада дозвіл на початок навчального року поки не отримала, тому який буде формат початку навчального року невідомо.

Але записати дитину для подальшого влаштування її до ДНЗ, батьки можуть вже зараз, і не лише мешканці міста, а й тимчасово переміщені особи та військовослужбовці.

Як записати дитину до дитячого садочку в Южноукраїнській МТГ?

Як для осіб зі статусом ВПО, так і для інших батьків, процедура запису до дитячого садка є вкрай простою і передбачає наступні кроки:

  • Визначитися, у який дитячий садок віддавати дитину.
  • Відвідати заклад і дізнатись у директора про наявність вільних місць, а також про порядок зарахування дітей.
  • Записатися в електронну чергу — це можна зробити онлайн через портал Електронної реєстрації в заклади дошкільної освіти, або на офіційному сайті міста, де ви проживаєте. Якщо онлайн-запис вам не підходить — зверніться у ЦНАП. Додамо, що навіть для ВПО реєстрація в електронній черзі є обов’язковою.
  • Після цього треба написати в обраному ДНЗ заяву на вступ до садочка (візьміть з собою свідоцтво про народження, паспорт та довідку про реєстрацію місця проживання). Безпосередньо перед вступом у садочок знадобиться також медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.

Також набирають дітей та формують групи раннього розвитку та дошкільні групи від 1, 5 до 6 (7) років дошкільні навчальні заклади міста №8 “Казка”, № 6 “Світлячок” та № 3 “Веселка”. 

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини