Головна Україна День Незалежності: як відзначатимуть в Одесі – інфографіка

День Незалежності: як відзначатимуть в Одесі – інфографіка

Автор ЮжБудНьюз

До Дня Незалежності в Одесі запланований ряд заходів; зокрема, 21-24 серпня на Приморському бульварі пройде Вишиванковий фестиваль.

Про це повідомляє ДумскаяTV.

21 серпня біля Дюка пройде акція пам’яті, флешмоб зі свічками та хвилина мовчання на честь загиблих за незалежність країни.

23 серпня відбудеться урочисте колективне підняття на Потьомкінських сходах 29-метрового Державного прапора України. Також пройде масовий диктант з української мови під відкритим небом біля Дюка. Диктор – Андрій Хаєцький, культурний діяч, поет, автор поетичної збірки «Три крапки».

Ввечері 23 серпня виступить фіналістка Нацвідбору на Євробачення-2020 року, українська співачка і бандуристка Марина Круть.

24 серпня відбудеться акція «Вишиванковий ланцюг», парад гостей у вишиванках. Також відбудеться святковий синьо-жовтий автопробіг вулицями міста. Старт на Приморському бульварі.

Всі дні фестивалю буде проходити виставка-ярмарок народних майстрів і українських виробників.

Інфографіка (ДумскаяTV)

Інформація про фестиваль: http://vf.od.ua

Крім того, 22-23 серпня в Одеському художньому музеї (вул. Софіївська, 5А) відбудеться великий благодійний фестиваль Vintage Charity Market & Sova Picnic. 22 серпня на набережній Ланжерона відбудеться фестиваль піщаної скульптури Sand Fest.

2 коментарі
0

Ще новини

2 коментарі

Мер Южноукраїнська забороняє «Юженергобуд» проводити заходи до Дня Незалежності | YuzhBudNews 21.08.2020 14:38 - 14:38

[…] В Одесі запланований ряд заходів; зокрема, 21-24 серпня на Приморському бульварі пройде Вишиванковий фестиваль. […]

День Незалежності: Кабмін затвердив план святкувань в умовах карантину | YuzhBudNews 21.08.2020 21:59 - 21:59

[…] заходів; зокрема, 21-24 серпня на Приморському бульварі пройде Вишиванковий фестиваль. В його рамках відбудеться […]

Коментування закрито