Головна МістоЗаходи Як пройшло святкування Дня Будівельника?

Як пройшло святкування Дня Будівельника?

Автор ЮжБудНьюз

9 серпня, на площі біля ПК “Енергетик” южноукраїнці і гості міста святкували День будівельника.

До свята приурочили ряд заходів. Були запрошені аніматори, які розважали як малюків, так і дорослих.

Чудова розважальна програма для дітей почалася о 15:00. Багато дітей пішли додому з подарунками, які чесно заробили в конкурсах або зробили своїми руками під час майстер-класів.

Зокрема, діти малювали красиві картинки різнобарвним піском. Також боролися за іграшки у конкурсі малюнків на асфальті “У якому місті я хочу жити” і в конкурсі “Найкраще привітання до Дня будівельника”. Переможців визначали оплесками глядачів.

Дівчата з команди “STEM” порадували всіх присутніх запальним танцювальним флешмобом.

Команда “Совята” порадувала майстер-класом гри в робофутбола. Хлопці із задоволенням програмували і збирали роботів під час майстер-класу “Hello, world”.

Також відбулося нагородження переможців і учасників конкурсу малюнків на кращу фотозоні для нашого міста. Було оголошено трьох переможців конкурсу, які отримали грошові подарунки, а решта учасників отримали флешки.

Відбулася вікторина для дорослих на тему будівництва.
Дорослим і дітям дуже сподобалася фотозоні з тематичним і веселим зображенням, а найбільше – величезні справжні машини, які використовують будівельники в своїй роботі, і на які можна було залазити і фотографуватися.

Шоу мильних бульбашок і звірятка з повітряних куль, веселі танці та ярмарок HANDMADE-виробів, смачне морозиво і цікаві конкурси – все це надовго залишиться в пам’яті як дорослих, так і маленьких жителів нашого міста.

Відмітімо, що черга на батути була чималою, адже кількість дітей, які могли одночасно розважатися, була обмеженою в зв’язку з карантинними заходами.
Всі поверхні періодично оброблялися САНІТАЙЗЕР. Протягом усього святкування організатори роздавали захисні маски. Крім цього, на кожній локації можна було продезінфікувати долоні.

Увечері для дорослих відбувся концерт за участю ведучого Дяді Жори, пародиста Валерія Юрченко та співака Олега Кензова. Зокрема, прозвучали хіти «За кайфу», «У мене був з …» та інші. Глядачі робили Селфі і знімали відео на пам’ять.

О 22.00 відбувся святковий салют, який надовго запам’ятається жителям міста. Після цього всі бажаючі залишилися на запальну дискотеку.

Ще новини