Головна Новини Як пенсіонерам отримати гроші за кордоном?

Як пенсіонерам отримати гроші за кордоном?

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Українці, які отримували пенсію на банківську картку, зможуть отримати нарахування в банківських установах або безпосередньо розраховуватися карткою перебуваючи в іншій країні.

Громадяни, які виїхали за кордон через війну, можуть отримувати свої пенсійні та соціальні виплати від держави Україна тільки у тому разі, якщо до війни отримували ці виплати через установи банків. У такому випадку вони можуть вільно користуватись за кордоном банківськими картками українських банків та отримувати свої виплати.

Повідомили на сайті Верховної Ради

Якщо ви отримували гроші користуючись послугами Укрпошти, отже необхідно змінити спосіб отримання пенсії, як це зробити?

Йти до відділення не потрібно: відкрити рахунок можна онлайн.

Наприклад, ПриватБанк дає можливість зробити це через офіційний сайт або мобільний додаток. Під час оформлення картки відбудеться відеоідентифікація клієнта.

Крім відкриття банківського рахунку пенсіонер повинен залишити заявку про зміну способу отримання пенсії через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду. 

Гаряча лінія Пенсійного фонду України 0 800 503 753. 
Одержувачу необхідно:
  • зайти до особистого кабінету за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП);
  • в розділі “Пенсіонерам” перейти до підрозділу “Внесення змін до пенсійної справи”, де необхідно обрати вкладку “Заява на зміну способу виплати пенсії”;
  • заповнити усі обов’язкові поля та прикріпити скан-копії наступних документів: паспорт, ідентифікаційний код, заяву з реквізитами з банківської установи – в разі переходу на банк. Анкету-заяву необхідно підписати за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) та надіслати до Пенсійного фонду. Результати зміни способу виплати будуть відображені в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України у вкладці «Мої повідомлення».

Отримати кваліфікований електронний підпис також можливо в Приват24. Інструкція щодо створення підпису за посиланням.


Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини