Головна МістоЗаходи Як допомогти безхатькам у морози?

Як допомогти безхатькам у морози?

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

З приходом морозної зими кожен із нас хоче вберегтись від холоду, перебувати у теплі та затишку, проте поруч з нами живуть люди, які потребують допомоги у холодну пору року. Йдеться про безхатьків, для яких зима є випробуванням, яке іноді закінчується трагічними наслідками. Наша з вами небайдужість може допомогти та врятувати цих людей.

Як же ми можемо допомогти безпритульним громадянам у несприятливих погодних і життєвих умовах?

  • Запропонуйте теплий чай, харчові продукти, теплий одяг та інше.
  • У випадку, якщо ви побачили на вулиці бездомного, який самостійно не пересувається (хворий, поранений, в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння) або який потребує медичної допомоги, рекомендують неодмінно викликати бригаду швидкої медичної допомоги (тел. 103) або поліцію (тел. 102).
  • Зателефонуйте до установ соціального захисту за телефонами (05136) 5-55-37, 068-945-19-00 та повідомте про людину, яка потребує допомоги, або направити за адресою: б-р Цвіточний, 4, каб. 3, 4.

Важливо! Не залишайте безпритульну особу одну та дочекайтеся, прибуття представників соціальних служб або швидкої допомоги чи поліції.

  • Надати інформацію людям, які зараз в скруті та цього потребують про благодійний обід, який проходить щонеділі на території храму Всіх святих українського народу УГКЦ за адресою: вул. Набережна Енергетиків, 22.
  • Придбати теплий одяг можна від благодійної організації Червоного Хреста України (м. Южноукраїнськ вул. Цвіточний 4, кімната 113 (сервіс-центр «Вігор»).
  • Також придбати можна в пункті за адресою: вул. Дружби Народів 23, приміщення №64, 65 (будинок побуту «Чайка», другий поверх). Графік роботи: щоденно, крім вихідних, з 10:00 до 14:00.
  • Також можливе влаштування безпритульних осіб до Церкви Християнської Віри Євангельської (смт Арбузинка) на тимчасове проживання.
  • У разі потреби у медичній допомозі – лікування в “соціальних палатах” КНМ “ЮМБЛ” (інфекційне відділення).

Читайте також: Ідеї для створення добрих справ та благодійності

Ще новини