Головна Місто Я ПИШАЮСЬ НАШИМ МІСТОМ ТА ЛЮДЬМИ, ЯКІ В НЬОМУ ЖИВУТЬ!!! Подяка від завідувачки СК «Олімп» Катерини Спанчак

Я ПИШАЮСЬ НАШИМ МІСТОМ ТА ЛЮДЬМИ, ЯКІ В НЬОМУ ЖИВУТЬ!!! Подяка від завідувачки СК «Олімп» Катерини Спанчак

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Завдяки небайдужості Людей, ці діти не залишилися сам на сам зі своєю бідою.

Зараз, коли вже останню групу з цих дітей 20 березня було передано до обіймів своїх рідних у різні куточки нашої Держави, будь ласка, дозвольте висловити від імені всіх батьків цих хлопців найщиріші слова подяки всім Людям, які не залишили юних спортсменів з Луганщини у скрутному становищі.

Найщиріші слова подяки міській раді Южноукраїнська за знайдену можливість прийняти цих дітей у комунальному закладі «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради».

Найтепліші слова подяки та низький уклін ВСІМ-ВСІМ ПРАЦІВНИКАМ Центру, незалежно від посади, та особисто директору КЗ ЦСПРД Ярославі Богданівні Мельник за тепло та доброту душі, батьківську турботу, яку майже на протязі місяця всі працівники закладу надавали цим дітям.

Ніхто з нас зараз не знає як надалі складеться життєвий шлях цих дітей, але я впевнена, що вони завжди будуть згадувати часи перебування у м. Южноукраїнську найтеплішими спогадами завдяки небайдужості всіх цих людей.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
Фото хлопців під час перебування у «Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей»

Я ЗНАЮ, що на нашій землі буде МИР!!!

Я дуже СПОДІВАЮСЬ, що ця війна навчить всіх нас цінувати та поважати один одного ще більше, ніж це було раніше!!! Навчить вирішувати всі питання громади злагоджено та разом: і місто, і АЕС.

А ще….. Я ВПЕВНЕНА, що як тільки все це закінчиться…,всі тренери нашої Держави, щонайменше тренери такого виду спорту, як греко-римська боротьба з величезним задоволенням……приїдуть до нас, до міста Южноукраїнська !!!

з повагою та побажаннями всім МИРУ та ДОБРА,
зав. ВРДтаЮС СК «Олімп» УСО ВП ЮУАЕС
Катерина Спанчак

Ще новини