Головна Місто Вже відома дата весняних канікул для школярів

Вже відома дата весняних канікул для школярів

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

В Южноукраїнську другий семестр навчального 2020-2021 року розпочався 11 січня, (але через локдаун всі учні вчилися дистанційно до 25 січня) та закінчиться навчальний рік 28 травня 2021 року. Проте, вже стала відома дата весняних канікул в школах України. Скільки ж відпочиватимуть учні у другому навчальному році та коли розпочнуться весняні канікули?

Весняні шкільні канікули розпочнуться з 22 березня, а закінчаться 28 березня 2021, крім цього, у школярів буде ще один вихідний в Міжнародний жіночий день 8 березня.

Читайте також: Чи зможуть діти старших класів піти в школу в 2021 році?

Міністерство освіти України щорічно дає свої рекомендації навчальним закладам щодо дат канікул, однак за законом школи можуть коригувати ці дати на свій розсуд. Особливо це актуально в період пандемії коронавірусу.

На початок і тривалість канікул можуть впливати такі фактори, як погодні умови, опалення та регіональні особливості. Залежно від них школа може самостійно змінювати дати відпочинку для дітей і призначати додатковий карантин або канікули.

Зокрема, якщо на самоізоляції перебувають понад 50% учнів або співробітників, а також якщо трапляється перевищення епідпорогу захворюваності на грип та ГРВІ, навчальний заклад буде закрито на вимушений карантин.

Ще новини