Головна МістоЗаходи «ВИВЧАЙ СВІТ → РЕКЛАМУЙ УКРАЇНУ!»

«ВИВЧАЙ СВІТ → РЕКЛАМУЙ УКРАЇНУ!»

Автор Виталия
ЮмжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

МОН засновує новий посткросинг-проєкт під назвою «Вивчай світ → рекламуй Україну!» («Discover the world → promote Ukraine!»).

Ціль цього проекту – популяризація України у світі шляхом написання та обміну листівками між українськими школярами та студентами з іноземцями.

«Сьогодні важливим завданням у процесі формування особистості є не тільки організація якісного навчання, а й створення умов для розвитку міжособистісних та культурних комунікативних навичок школярів та студентів. Для цього ми запускаємо ініціативу з організації в закладах освіти пунктів посткросингу, що підтримуватиме розвиток самоврядування серед школярів та студентів. Спілкування за допомогою посткросингу сприятиме насамперед формуванню толерантного ставлення до представників інших культур, зближення людей різних національностей, розширенню світогляду, подолання мовних і просторових меж», – сказав Олександр Пижов, генеральний директор директорату європейської інтреграціі, бюджетування та узгодження.

Проєкт буде включати в себе три етапи:

  1. Формування бази листівок. Кожен може долучитися и надіслати аерофото місцевих закладів освіти, архітектурних, історичних пам’яток, арт-об’єктів та визначних пам’яток культури і мистецтва. Фото повинно відповідати таким умовам: якість – 72 dpi, розмір 3840 x 2560; короткий опис українською та англійською мовами (до 200–230 символів); ім’я автора на зображенні, з метою захисту авторських прав.
  2. Розроблення дизайну на основі надісланих фото.
  3. Обмін листівками між школярами та студентами по всьому світу.
ЮмжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Термін подання фотографій – до 10 жовтня 2021 року, за покликанням. Вимоги до фото: 
  • якість – 72 dpi, розмір 3840 x 2560; 
  • короткий опис українською та англійською мовами (до 200–230 символів);
  • ім’я автора на зображенні, з метою захисту авторських прав.

Додаткову інформацію можна отримати за електронною адресою postcrossingmon@gmail.com.

Читате також: Юженергобуд вітає з Днем вчителя!

Ще новини