Головна Безпека В РНБО пригрозили взяти на облік українських користувачів ВКонтакте

В РНБО пригрозили взяти на облік українських користувачів ВКонтакте

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Українських користувачів забороненої російської соцмережі ВКонтакте візьмуть на облік і перевірятимуть на предмет поширення російського контенту.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов.

«Я б хотів звернути увагу на користувачів забороненого ресурсу. Це так само повинна бути їх відповідальність, навіщо вони це роблять і для чого вони це роблять. Всі ці користувачі будуть на обліку. Якщо вони далі будуть поширювати російський контент на території України, то у них будуть певні клопоти з нашою Нацполіціею, з нашими силовими структурами», – заявив він на прес-конференції.

Данилов додав, що питання блокування ВКонтакте, який змінив проксі-сервер, буде вирішене найближчим часом за допомогою міжнародних партнерів.

«В Україні є інститути, які за це безпосередньо відповідають. Зараз це питання в роботі, і ми вважаємо, що найближчим часом за допомогою наших міжнародних партнерів ми це питання вирішимо», – підкреслив секретар РНБО.

Нагадаємо, російські інтернет-сервіси Яндекс, Mail.ru Group, ВКонтакте і Однокласники заборонені в Україні з 2017 року. Приводом для цього стало використання цих компаній і соцмереж спецслужбами РФ для інформаційної війни.

Ще новини