Головна МістоЗаходи Волонтери продовжують надавати гуманітарну допомогу ЗСУ, переселенцям та ТРО громади

Волонтери продовжують надавати гуманітарну допомогу ЗСУ, переселенцям та ТРО громади

Автор Anna
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Від початку повномасштабної війни Росії проти України чимало людей в місті Южноукраїнську організувалися для допомоги військовим та потерпілим від війни. 

Не винятком є й Українська Греко-Католицька Церква та підприємство ПрАТ “Юженергобуд”, які усіма своїми ресурсами намагається підтримати та допомогти. 

У храмі волонтери, настоятель храму о. Ігор та депутатки Жанна Кривіцька та Антоніна Ананченкова надають речі найпершої потреби для дорослих та дітей, продукти тривалого зберігання, ліки, дитяче харчування, памперси. Допомогу роздають переселенцям, територіальній обороні, а також відправляють нашим бійцям ЗСУ. 

Крім того, збирають та відправляють новою поштою гуманітарну допомогу іншим населеним пунктам, а це міста: Ірпінь, Київська область, Миколаєв та інші, які після окупації потребують у допомозі найбільше.

Також у храмі волонтери – активісти, с перших днів війни готують тричі на день, щоб забезпечити тероборону громади їжею. З харчовими продуктами активно допомагає підприємство ПрАТ “Юженергобуд”. 

Волонтерство на Южноукраїнську продовжуватиметься й надалі. І тих, хто бажає допомогти щодня стає все більше.

Читайте також: “Сніданок, обід, вечеря”. Депутати-волонтерки готують для тероборони

Ще новини