Головна Новини Водіїв зобов’язали цілодобово вмикати фари поза населеними пунктами

Водіїв зобов’язали цілодобово вмикати фари поза населеними пунктами

Автор Anna
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Починаючи від 1 жовтня, рухатися вдень поза межами населених пунктів можна лише з увімкненими ближнім світлом фар або денними ходовими вогнями. Це зробить ваш автомобіль помітним на дорозі та суттєво зменшить ризик потрапляння у ДТП.

Вже від цієї суботи, 1 жовтня до 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їхньої відсутності в конструкції транспортного засобу — ближнє світло фар. Про це нагадує поліція Миколаївщини.

Крім того, правоохоронці нагадують, що в умовах недостатньої видимості у світлий час доби замість або разом з ближнім світлом фар можна вмикати протитуманні фари, а в темну пору доби на неосвітлених ділянках дороги – тільки з ближнім або дальнім світлом фар.

За невиконання правила водії можуть бути притягнуті до відповідальності за статтею 125 (Інші порушення правил дорожнього руху) Кодексу України про адміністративні правопорушення, що тягне за собою попередження, та передбачає штраф 425 гривень.

Дані вимоги пов’язані з тим, що світловий день стає коротшим, а осінньо-зимовий період дощів та туманів спричиняє недостатню видимість на дорозі. Ближнє світло фар робить водіїв більш помітними для пішоходів та інших учасників дорожнього руху.


Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини