Головна МістоЗаходи Вітаємо з Міжнародним днем волонтера!

Вітаємо з Міжнародним днем волонтера!

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Сьогодні, 5 грудня, Україна та світ відзначають Міжнародний день волонтера. Свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

Справжню потужність, активність та впливовість южноукраїнського волонтерського руху ми відчули від трудового колективу “Юженергобуд”. За благодійною допомогою компанії у місті Южноукраїнськ та в прилеглих селах ремонтуються садочки, школи, лікарні, дороги, встановлюються автобусні зупинки тощо. Постійну матеріальну підтримку компанія надає храмам Всіх святих УГКЦ та УПЦ Св.Петра та Павла у Южноукраїнську та храму Св.Ольги у Вознесенську. Також на території храмів кожні вихідні влаштовуються благодійні обіди для нужденних.

Детальніше тут:  «Юженергобуд» – соціально відповідальне підприємство, що довело: побудувати успішний соціально відповідальний бізнес цілком можливо!

Велику волонтерську роботу здійснює громадська організація «Южноукраїнська спілка ветеранів та воїнів АТО», спрямовану передусім на підтримку військовослужбовців. Організація здійснює адресну допомогу бійцям, які перебувають на Сході України і беруть участь в АТО, а також військовим. Волонтери працюють безоплатно, встановлюють потреби солдатів, забезпечують їх продуктами і одягом, обладнанням та запчастинами, засобами захисту і маскування, медикаментами та побутовими речами.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Кожного дня волонтери і співробітники Червоного Хреста підтримують нужденних людей Южноукраїнської ОТГ.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Южноукраїнська міська громадська організація волонтерів «Пенсіонер – пенсіонеру» проводять діяльність в підтримці та всебічній допомозі особам похилого віку.

Отець Ігор Ворона – настоятель храму Всіх святих УГКЦ, духовний лідер волонтерської команди «Мирне небо», неодноразово був в зоні проведення АТО, де проводив церковні служби, опікується волонтерами нашого міста. Засновник благодійної кухні “Святого Миколая”.

Детальніше тут: На території храму УГКЦ Благодійний обід «Святого Миколая»

Южноукраїнський священик, волонтер та патріот о. Ігор Ворона розповів про своє життя

Кожен рік Южноукраїнські волонтери БФ “Мирне Небо” долучаються до допомоги бійцям АТО.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Детальніше тут: Допомога волонтерів БФ “Мирне Небо”

Волонтери – це саме та сила, яка нас об’єднує та заохочує простягати руку ближньому та долучитися до загальної справи.

Волонтери – це люди, які мають колосальну енергію та вміють спрямовувати її на творення. Завдяки праці в місті, хворі, самотні, незахищені люди отримують опіку і тепло добрих сердець.

Дорогі волонтери, прийміть щиру вдячність за вашу працю, за сміливість, наполегливість, за вміння розпізнати потреби людей і вчасно допомогти, за ваші палкі серця, що зігрівають людські душі.

Нехай ваше добро повертається до вас сторицею!

Читайте також:

Ідеї для створення добрих справ та благодійності

Ще новини