Головна Місто Вирубка лісу в Миколаєві: яка мета такої чистки?

Вирубка лісу в Миколаєві: яка мета такої чистки?

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Як повідомляє Суспільне у Миколаєві, 15 лютого, розпочалась вирубка дерев у місцевому лісі. У лісгоспі говорять, що це масова чистка лісу. Вирубка дерев проходить щороку, але нових насаджень лісгосп не проводить. Отже, куди вивозять зрублені дерева, невідомо. 

Але, 22 лютого, десять небайдужих мешканців мікрорайону Матвіївка, що в місті Миколаєві, вийшли на захист дерев в місцевому лісі. Однак, жителів обурює те, що ніхто не повідомляє про мету таких вирубок. 

“Коли ми зафіксували масові зруби, а це близько 1000 дерев в одному квадраті, наші активісти відразу викликали поліцію. Почали розмовляти з тими, хто рубав дерева: на якій підставі вони це роблять? Вони показали якісь папери де написано, що триває вирубка сухих дерев, а ми звернули увагу, що пиляють молоді та здорові дерева”, – розповіла жителька Матвіївки Маргарита Прусова.

До людей приїхав директор державного підприємства “Миколаївське лісове господарство” Микола Гордієнко. Він показав документи на планову прохідну рубку лісу. Її почали проводить взимку, аби встигнути до потепління та до настання пожежонебезпечної ситуації. Чоловік говорить, про вирубку лісу попереджували старосту села Баловне, тому що ця частина лісу підпадає територіально під його володіння.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Жителі Матвіївки зібрали підписи проти вирубки дерев та планують звернутися під час найближчої сесії Миколаївської міської ради до міського голови Олександра Сєнкевича з проханням розібратися у цьому питанні.

Ще новини