Головна Місто Виконання заявки про допомогу у створенні комфорту учням

Виконання заявки про допомогу у створенні комфорту учням

Автор ЮжБудНьюз

У вересні місяці до трудового колективу ПрАТ «Юженергобуд» звернулися батьки учнів 1-Б класу ЗОШ 1-3 ступенів №2 м.Южноукраїнська з проханням розглянути питання, щодо придбання та встановлення в кабінеті №209 настінного кондиціонера.

«У кабінеті, вікна якого виходять на сонячну сторону і жодного дерева поблизу, на термометрі + 35. А у класі намагається отримати нові знання 31 першачок. Тому батьківський комітет 1-Б класу звернувся до ПрАТ “Юженергобуд” з проханням про допомогу у придбанні кондиціонеру»,- йшлося в зверненні батьківського комітету.

Умови дуже впливають на навчання та здоров’я дітей. У зв’язку із великою кількістю заявок необхідний прилад буде корисним вже на весні, аби дітки змогли комфортно навчатися у класі в добрих мікрокліматичних умовах. “Юженергобуд” не байдужий до проблем навчальних закладів.

«Пройшло більше двох місяців. Пройшли вибори. Ми вже й не сподівалися. Але на радість, сьогодні, 17 листопада, ми таки отримали такий довгоочікуваний подарунок! Батьки та учні висловлюють велику та щиру подяку працівникам та керівникам цієї організації за те, що нас почули! І дуже радує, що є люди, які допомагають не лише у передвиборчій гонці, а й у повсякденному житті!», – коментує вчителька класу Інна Василівна

Ще новини