Головна Новини Військовозобов’язаним чоловікам планують вручати повістки у месенджерах

Військовозобов’язаним чоловікам планують вручати повістки у месенджерах

Автор Anna
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

У Верховній раді розглядають можливість вручення повісток чоловікам за допомогою месенджерів.

Про це під час телемарафону розповів народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки України Федір Веніславський.

Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки наразі розглядає питання удосконалення законодавчих підстав для вручення повісток, у тому числі можливість відправляти чоловікам, які підлягають мобілізації, повідомлення про необхідність з’явитись у центр комплектування за допомогою месенджерів, тобто відправляти повістки онлайн.

Навіщо це потрібно

Веніславський пояснив, що існує багато проблем із проведенням мобілізації через переміщення країною чоловіків призовного віку. Багато хто переїхав із зон бойових дій до інших регіонів і не став на військовий облік. До того ж база мобільних номерів чоловіків призовного віку вже майже повністю сформована, і є технічна можливість переконатися, що порядок денний був доставлений онлайн.

Але заявив, що законопроєкту про роздавання повісток військовозобов’язаним через месенджери зараз немає.

Нагадаємо: З кінця минулого року парламент ухвалив порядок, за яким повістки українцям дозволили вручати у додатку “Дія”. Згодом у “Дії” з’явиться електронний військовий квиток, проте розсилати повістки у додатку не будуть.


Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини