Головна » Вихованці Южноукраїнської спортсекції “Джіссенкай” та змішаних єдиноборств «Білий тигр» завоювали у Відкритому кубку України з карате 15 нагород

Автор admin
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

У суботу, 5 червня 2021 року, в м. Миколаєві відбувся Відкритий кубок України з контактного карате в розділу Фул–контакт.

Участь взяли 315 спортсменів з дев’яти областей України. Турнір включав категорії: кіокушин  куміте та фул-контакт карате, тобто двобій. Вікові категорії ‒ від п’яти років та старше.

Вихованці спортивного клубу карате “Джіссенкай” м. Южноукраїнськ та змішаних єдиноборств «Білий тигр» смт Арбузинка (тренер Владіслав Вітковський) в складі 18 осіб також взяли активну участь у турнірі та повернулися додому з перемогами.

В особистому заліку спортсмени клубу завоювали: 7-перших місць, 6 – других, та 2 – третіх. За результатами змагань почесне трете загальнокомандне місце посіла команда “Білий тигр”.