Головна МістоЗаходи Вихідні з користю: де пройти курси домедичної допомоги у Южноукраїнську?

Вихідні з користю: де пройти курси домедичної допомоги у Южноукраїнську?

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

На цих вихідних, а саме 27 та 28 лютого 2021 року, в приміщенні «Імпульс» було проведено заняття з базового курсу по наданню першої домедичної допомоги від «Мальтійської служби допомоги». Кожен охочий у місті Южноукраїнськ мав можливість записатися на навчання розроблене мальтійською службою допомоги в Польщі спеціально для України в рамках сумісного проєкту «Розвиток добровільної системи рятувальників», що передбачає курс «Основи підтримки життя».

Служба працює відповідно до європейських стандартів та дотримується українського законодавства, де прописані дії людей, що не є медиками, у різних надзвичайних ситуаціях. Навчання проводили сертифіковані інструктори. Кожного дня теоретичний матеріал займав 20% загального часу, 80% – практичні заняття, які відбувалися згідно з сучасними українськими та міжнародними стандартами.

Після успішного завершення курсу слухачі отримали міжнародний сертифікат з Першої Допомоги (BLS) згідно з основними положеннями European Resuscitation Council та програми Мальтійської Служби Допомоги. По завершенню курсу Андрій Дікусар, голова ГО «ЮКЕВВ «Шершень», урочисто видавав учасникам сертифікати.

“Проходження даного навчання для мене дуже важливо. З огляду на те, що я працюю з дітьми, потрібно знати та розуміти, як правильно надавати домедичну допомогу”, – коментує учасник групи Лариса

“Бажання допомогти – основна вимога для слухачів курсів”,- кажуть в Мальтійській службі.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс
Другий інструктор мальтійської служби Павло

“Ми проводимо курси за польською програмою BLS, яка складається з 16 годин, дає можливість більш практично і якісно вивчити способи надання першої домедичної допомоги. Сертифікат дозволяє надавати першу домедичну допомогу. В Україні, на жаль, відсутнє поняття “першої медичної допомоги” у нас є поняття “домедичної допомоги”, згідно з чим ми не можемо надавати людині будь-які ліки, якщо їй раптово стало погано, ми можемо тільки надати першу домедичну допомогу. Наприклад, якщо кровотеча, рятувальник може її зупинити або провести вентиляцію легенів та залишитися чекати швидку, що є важливим для допомоги”, – розповідає другий інструктор мальтійської служби Павло.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Курс для учасників програми:

  • юридичні та психологічні аспекти надання першої медичної допомоги;
  • алгоритм дії при надання першої невідкладної допомоги;
  • огляд постраждалого/виявлення переломів, забоїв, вивихів;
  • серцево-легенева реанімація (СЛР)/штучній вентиляція легень без спеціального устаткування та техніка закритого (непрямого) масажу серця;
  • утоплення;
  • закупорка дихальних шляхів – попередження задухи;
  • рани та кровотечі;
  • накладання пов’язок та жгутування;
  • термічні ураження.

Заняття проходили з дотриманням усіх карантинних норм.

Тренери мальтійської служби базують навчання на практичних навичках, що передбачає виконання багатьох вправ. Потрапити на курси можна як індивідуально, так і організовано групою. Дані усіх охочих фіксуються, а після накопичення мінімальної кількості осіб тут набирають групу та повідомляють людей.

Facebook.com/ Рятувальники Южноукраїнська
Viber “Афіша трененгів та заходів” 
Viber Дікусар Андрій +380 66 799 8382
Павло Недоборський +380 98 335 3918
Гільова Людмила +380 97 890 3626

 *Інформація розміщена на правах реклами. Бажаєте, щоб ми допомогли вашому бізнесу, пишіть нам на сайті або на email: yuzhbudnews@gmail.com.  

Ще новини